Stand by Me (1986) poster

Stand by Me (1986)

Director
Country
USA
Runtime
89 minutes
Nergisg Kayıp bir kişiyle ilgili haberler bütün kasabada konuşulmaktadır. Bir çocuk kasabanın serserilerinden iki kişinin konuşmalarını duyar ve onlardan o kayıp kişinin cesedinin ormanda olduğunu öğrenir. Bu haberi arkadaşlarıyla paylaşır. Böylece 4 çocuk kayıp cesedi bulmak için bir yolculuğa başlarlar.

Nergisg profile photo
Nergisg
Bu filme Family Guy izlerken denk geldim, Seth Macfarlene'nin selam çaktığı filmi es geçmek olmazdı değil mi? Müthiş derece de samimiydi. Üstelik Stephen King uyarlaması daha ne denilir ki :)
6
10 months ago
DiLaBah profile photo
DiLaBah
çok çok çok güzel. izleyin izlettirin:D
4
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Biraz çocuk filmi beklemiştim fakat beklediğimden çok çok güzeldi. Yine King'in ustalığı görünüyor tabiki :) Kaçırılmaması gereken bir film.
2
1 year ago
eskon profile photo
eskon
En iyi King uyarlamalarından dense de bir Esaretin Bedeli, bir Cinnet, bir Yeşil Yol değil tabi ancak çok tatlı bir yol hikayesi. Bu yol hikayesinde de çocuklar var, çocukluğunuzun o güzelim günlerine götürüyor sizi. O zamanlar kurduğunuz hayallere, o zamanki kavgalarınıza, çete savaşlarına... Hele de benim gibi küçük bir yerde çocukluğunu geçirenler için bulunmaz bir hazine :)
1
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Çok sıcak ve güzel bir öykü dinlemek gibiydi. Stephen King'in çok başarılı bir dram öyküsünde uyarlanan bu film gerçekten bulunduğu yeri hak ediyor. Çocuklar gerçekten harika oyunculuk sergilemiş. Bence mutlaka izlenmesi gereken bir dostluk hikayesi.
2
over 1 year ago
potakal profile photo
potakal
kasaba çocukluğunu ve arkadaşlığını, çocuk olmanın sorunlarını yeşillikler kurulan kamplar içinde öyle güzel anlatıyor ki film işin içine bir de bir cesedin gizemini katıp. kendi çocukluğumu izledim sanki filmde ve chris'te de olduğum olmak istediğim ve olmadığımlığımı gördüm öylesine güzeldi ki böylesi, yeri bende ayrı bir karakter oldu.. bir stephen king klasiği ve bu yüzden stephen king. Bu saydıklarımı öyle de güzel en güzel anlatandır ki
0
over 1 year ago
cinemarty profile photo
cinemarty
2
over 2 years ago

Who liked Stand by Me

Who wishlisted Stand by Me

Shelves that Include Stand by Me

Interesting content shared about Stand by Me

^ Back to Top