Star Trek: Insurrection (1998) poster

Star Trek: Insurrection (1998)

Director
Country
USA
Runtime
103 minutes
KerseL Uzay gemisi Atılgan'da görevli personelden Ön Yüzbaşı Data, barışçıl Ba'ku halkını gözlemlemek üzere gittiği bir gezegende ansızın kontrol edilemeyen davranışlar sergilemeye başlar. Bunun üzerine gezegene çağırılan USS Enterprise ekibi, Data'yı normal haline geri döndürdükten sonra, yıldız filosu amirali Matthew Dougherty'nin gezegenden ayrılmalarını istemeleriyle şüpheye düşer. Gezegenden ayrılmayan USS Enterprise ekibi, LaForge' un gözlerinin yeniden görmesi gibi bazı tuhaf gelişmelere şahit olunca bu gezegendeki özel doğaüstü durumu ve Son'a adındaki, kendi gezegenleri yokolmuş bir halkın bu gezegen üzerindeki gizli planlarını ortaya çıkarmaya başlarlar.

Brook profile photo
Brook
Serinin bu filmi de beğendiğim filmler arasına girdi gibi bir şey oldu. Konusu hoşuma gitti bu bölümün :)
1
9 months ago
burcst profile photo
burcst
Bunu da çok sevdim.Romantizmin ve esprilerin dozu artmış.Konu da yine oldukça sürükleyici ve orjinaldi.Keşke öyle bir gezegen olsa da gitsek.O minik yaratık çok sevimliydi, keşke ona 3 saniyeden daha uzun bir rol verselerdi :))
6
9 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Güzel bir bölümdü. Teknoloji iyice ilerledi tabi etkileri de olumlu oluyor :) Ayrıca normal insanların da dahil olduğu bölümleri daha fazla beğeniyorum galiba bu da onlardandı.
5
9 months ago

Who liked Star Trek: Insurrection

Who wishlisted Star Trek: Insurrection

Shelves that Include Star Trek: Insurrection

Interesting content shared about Star Trek: Insurrection

^ Back to Top