Star Trek Into Darkness (2013) poster

Star Trek Into Darkness (2013)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
132 minutes
KerseL Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Serinin en güzel filmlerinden olmuş. Teknoloji oldukça güzel bişey :)
3
8 months ago
burcst profile photo
burcst
En süper trek bu trek olmuş.Görsellik, efektler ve oyuncular harika. Diyaloglar daha dolu, espriler yerli yerinde.Konu şahane.Ve en can alıcı nokta porselen bebek,soğuk krem şanti Benedict :)Varlığıyla filme ayrı bir hava ve karizma getirmiş.Kirk yine aşk yaşayamadı ama olsun,önümüzdeki filmlere artık, benim hala umudum var ;)
4
8 months ago
Brook profile photo
Brook
Muhteşem diyebilirim. Her anlamda! ( Benedict )Sherlock abimizin de porselen kalıbıyla renk kattığı harika bir devam filmiydi. :) Mutlaka izlenmeli. Kesinlikle!
3
8 months ago
KerseL profile photo
KerseL
İlk filmin başarısını devam ettiren Star Trek , görsel efektleriyle ,kurgusuyla , şaşırtmacaları ve aksiyonuyla izlenmeyi hakediyor. J.J.Abrams , bilimkurgu aksiyon filminden bekleneni yine fazlasıyla yerine getiriyor.
2
10 months ago
untildawn profile photo
untildawn
Gayet güzel
0
12 months ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
Çok ama çok güzel bir film umarım serinin devamı gelir diyeceğim fakat bu filmde 30 milyon dolar zararda kapattılar gişeyi yanlış bilmiyorsam
0
2 years ago

Who liked Star Trek Into Darkness

Who wishlisted Star Trek Into Darkness

Shelves that Include Star Trek Into Darkness

Interesting content shared about Star Trek Into Darkness

^ Back to Top