Star Trek IV: The Voyage Home (1986) poster

Star Trek IV: The Voyage Home (1986)

Tags
Adventure, Comedy, Sci-Fi
Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
KerseL Sürgünde olan Kirk ve tayfası, Genesis gezegeninde yaşananlarla ilgili olarak yargılanmak için dünyaya dönmeye karar verirler. Ele geçirdikleri Klingon uzay gemisi ile güneş sistemine girdiklerinde dünyaya yaklaşmamalarını söyleyen bir uyarıyla karşılaşırlar. Dünyaya yönelmiş olan silindirik bir cisim küresel enerji sistemini bozan ve okyanusların buharlaşmasına neden olan hava olaylarını tetikleyen bir sinyal yollamaktadır. Yolladığı mesaja cevap alamadığı her an sinyalini güçlendirmekte ve dünyayı felaketin eşiğine sürüklemektedir. Spock, sinyalin çok önceleri türleri tükenen kambur balinaların şarkıları gibi olduğunu farkeder. Bunun üzerine, dünyayı yıkımdan kurtarmak için 1986 yılının San Fransisco'suna gelerek geleceğe götürmek için bir balina bulmaya karar verirler.

Trailer not available.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Seri her filmde daha da iyileşiyor, serinin en güzel filmiydi.O günün dünyasına gelecekten bakış da oldukça keyifliydi. Güzelliğinin yanında seriin en eğlenceli filmi olmuş :)
8
12 months ago
burcst profile photo
burcst
Star Trek'in starı bölüm! Çok eğlenceliydi, inanılmaz güzel vakit geçirdim izlerken.Karakterlere iyice alışmış olmanın da payı var tabi ama bu bölümde öyle sevimlilerdi ki.. hepsinde dünyaya düşmüş masum uzaylı havası vardı.Her sahnesi zekice esprilerle doluydu.Hayvanların korunmasıyla ilgili mesajlarıyla da ayrı bir yer edindi bende.20.yüzyılla ilgili laf sokumlu tespitlere de çok güldüm.İzlemeyenler mutlaka izlemeli:)
8
12 months ago
Brook profile photo
Brook
Bence izleyin en çok bu bölümde eğlendim. Çok sevimliydi tüm karakterler bu bölümde. Espriler çok güzeldi. :) 87'de San Fransisco'da duştan çıkmış gibi gezen Mr. Spock görürseniz şaşırmayın :D
5
12 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
Serinin şu ana kadar izlediğim en iyi filmiydi. Bunda büyük bölümünün dünyada geçmesi ve aralara serpiştirilmiş güzel espiriler olması da etkili oldu.
7
12 months ago
KerseL profile photo
KerseL
serinin en sevdiğim filmi ...
6
12 months ago
Gunes profile photo
Gunes
işte bunu sevdim
1
over 1 year ago

Who liked Star Trek IV: The Voyage Home

Who wishlisted Star Trek IV: The Voyage Home

Shelves that Include Star Trek IV: The Voyage Home

Interesting content shared about Star Trek IV: The Voyage Home

^ Back to Top