Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983) poster

Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983)

Director
Country
USA
Runtime
131 minutes
KerseL Darth Vader ve İmparatorluk, yepyeni ve durdurulamaz bir Ölüm Yıldızı yapmaktadır. Bu arada Han Solo, ödül avcısı Bobba Fett tarafından yakalanmış ve Jabba The Hutt'a teslim edilmiştir. Luke, R2-D2 ve C3-PO'yu onu kurtarmaları için gönderir. Bu arada ödül avcısı kılığına giren Prenses Lea ve Chewbacca da Han Solo'yu kurtarmayı denerler. Son savaş, Endor gezegeninin ayında gerçekleşecektir. İmparatorluğun karanlık güçlerine karşı isyancıların yanında bu kez gezegenin sahipleri Ewoklar da taraf olacaktır.

Trailer not available.

Sezgii profile photo
Sezgii
Siz de prenses için daha iyi alternatifler olabilirdi diye düşünmüyor musunuz? 2 film dayandım ama üçüncü filmde Komutan Logar gibi ‘’çık dışaarrıı çıkkk’’ diye bağırmak istedim. Bu kadar sevimsiz bir kadın olamaz ya. Peki Han’ın ona aşık olmasına inanmamızı beklemeleri? Gerçi başka kadın mı var ona da hak vermek lazım. Her neyse dedikodu yapmış gibi olmayalım.
Droid’ler’i ana karakterlerden daha çok seviyorum galiba. Çok eğlenceli ve şapşallar. C-3PO benim gözbebeğimdir. : D
Güzel, heyecanı yüksek ve kilit olayların olduğu serinin 6 (aslında 3) filmi. ^^
1
27 days ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk 3 film bana pek hitap etmedi. Yine de zamanına göre tabi ki görsel anlamda başarılı.
0
1 month ago
Brook profile photo
Brook
Efsane ve harika! Leia varsa her türlü izlenir zira! :D Karakterler, konusu ve görselliği serinin diğer filmlerinde olduğu gibi bunda da muhteşemdi bence. Ama tüm serileri genel düşünürsek Leia'nın oldukları ayrı bir keyif vermiyor değil hani :D
2
9 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
ilk 3 filmde faworim 2. film oldu , bu film ilk filmden daha iyi ama 2. filme göre bir tık daha aşağıdaydı bence , ilk 1 saat beklediğimi bulamadım son 1 saat güzeldi :)
3
10 months ago
DiLaBah profile photo
DiLaBah
Yine çok keyifliydi. Sondaki peluş ayıcıkları ısırasım geldi bi de yavruları var minnak :D :D bakalım yeni üçlü nasılmış umarım o da bunun kadar güzeldir :)
6
11 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk üçlemenin en iyisi diyemem ama yine de çok keyifli bir filmdi. Karakterler ilk ikideki kadar mükemmel değil böyle pastel boya kıvamında tipler var ama ufak bir ayrıntı bence genel olarak çok keyifli :)
4
11 months ago
burcst profile photo
burcst
Bu bölüm serinin en sevdiğim bölümü oldu sanırım.Görsel olarak diğer iki bölümden (4 ve 5 ten) çok daha renkli ve sıcaktı.Harrison Ford'a ormanda olmak çok yakışıyor :) Ormandaki o peluş yaratıkların tatlılığını tarif edemem görmeniz lazım.Leia canım sen ne giyersen giy gözüme giremezsin, hele bu bölümde öğrendiklerimden sonra! ve Darth Vader hakkında başından beri yanılmadığımı gördüm,tam umduğum gibi oldu her şey.Ayrıca finaldeki o 5dakikalık görsellik muhteşemdi ve fonda çalan müzik şahaneydi..Tam bir fairy tale tadında bitti.Çok sevdim.
10
11 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Yine harika bir bölümdü ama sanki diğer iksine göre biraz tık aşağıdaydı. Ayrıca bir türlü şu Leia' yı sevemedim.
2
1 year ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Jediler Genç Ölür; Eric Von Danniken , Tanrıların Bilimkurguları
0
over 2 years ago

Who liked Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

Who wishlisted Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

Shelves that Include Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

Interesting content shared about Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi

^ Back to Top