Stardust (2007) poster

Stardust (2007)

Director
Country
UK
Runtime
127 minutes
EsraG. Sihirli bir ülkenin sınırındaki kırsal bir bölgede yaşayan Tristan sevdiği kıza sevgisini kanıtlamak için ona kayan bir yıldız getireceğine söz verir. Tristan yıldızı bulur ama bu yıldız taştan değil canlı bir kızdır. Film Neil Gaiman'ın aynı isimli romanından uyarlanmıştır.

mels profile photo
mels
Çok çok uzun zaman önce izlediğim ancak hala unutmadığım o nadide filmlerden. Çok tatlı bir film, hala izlemediyseniz mutlaka izleyin :)
6
10 months ago
damla. profile photo
damla.
hadi git kayan bir yıldız yakala..
"masal ve aşk". daha ne olsun ki.

8
over 1 year ago
h.tugce profile photo
h.tugce
Zamanında beni Take That'le tanıştırdığı için ayrı severim :)
3
2 years ago
kont.h.es profile photo
kont.h.es
insanı durduk yere mutlu eden filmlerden...
3
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Stardust”ta sevdiği kadının kalbini kazanabilmek için Yvaine adlı yıldızı sönmek üzere olan bir oyuncuya yeniden hayat vermeye söz veren Tristian’ın öyküsü anlatılır. Tristian ile Yvaine beraber çıktıkları macerada Kaptan Shakespeare adlı bir korsan ve şeytani ruhlu bir cadıyla yüz yüze gelmek zorunda kalacaklardır.
1
over 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Yönetmen koltuğunda yaptığı çıkışın arkasını layıkıyla getiren Matthew Vaughn var oyuncu kadrosu kelimenin gerçek anlamıyla yıldızlar geçidi. Filmin kendisi de heyecandan romantizme pek çok öğeyi beraberinde barındırıyor. Eğer keyifli bir iki saat geçirirken fantastik sinemadan drama varan farklı türleri bir arada en başarılı bileşimlerinden biriyle görmek isterseniz 2007 yılından çıkıp gelen Stardust size en güzel alternatiflerden biri olacak. Film bittikten sonra jenerik akarken çalan Take That şarkısı Rule The World ise ayrı bir güzel.
9
over 2 years ago

Who liked Stardust

Who wishlisted Stardust

Shelves that Include Stardust

Interesting content shared about Stardust

^ Back to Top