Stockholm (2013) poster

Stockholm (2013)

Tags
Country
Spain
Runtime
90 minutes
shieldmaiden Bir partide tanışıp hoşlandığı kadının ilk başta ilgisini çekemeyen bir adam, onun kendisini sevmesini sağlamak için onunla uzun konuşmalar yapar, her şeyden konuşurlar. Kısa süre sonra Elle ile aralarında değişik bir ilişki başlar.

Gofi profile photo
Gofi
kadın ve erkeğin bakış açısı ancak bu kadar açık ve net verilebilirdi. günümüz ilişkilerine ayna tutan bi yapım. ben çok beğendim.
2
3 months ago
otekiben profile photo
otekiben
bir musibet bin nasihatten iyidir mottosuyla yola çıkan film. tabir caizse, karşılıklı ataklarla geçen maç hanım kızımızın uzatmalarda attığı gol ile son buldu. güzel bir dersti ama -şaşırtmak adına olduğunu düşündüğüm- bedelinin bu kadar büyük olmasına gerek yoktu bence. filmde bir şeylerin eksik kaldığını düşünmeme rağmen etkilendim ve beğendim.
5
over 1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Enfes bir film. Stockholm sendromuna da ucundan kiyisindan dokunduruyor hani. Gunumuzun anlayisi olan fast food tadindaki iliskiler cok guzel ifade edilmis filmde. Herkes izlemeli ama ozellikle, kadini cinsel objeden ibaret goren beylerin izlemesini tavsiye ederim, ozelestiri yapabilmek adina:)
6
over 1 year ago

Who liked Stockholm

Who wishlisted Stockholm

Shelves that Include Stockholm

Interesting content shared about Stockholm

^ Back to Top