Stone (2010) poster

Stone (2010)

Tags
Drama, Thriller
Director
Country
USA
Runtime
105 minutes
slymndgn Emekliliğine sayılı günler kalmış olan şartlı tahliye memuru Jack Mabry'den (Robert De Niro), büyükanne ve büyükbabasının cinayetini yangın ile kaza süsü verip örtbas etmeye çalıştığı için hapishanede bulunan Gerald "Stone" Creeson'ın (Edward Norton) dosyasını, şartlı tahliye gerekçesi ile yeniden incelemesi istenir. Şartlı tahliyenin gerçekleştirilebilmesi ve Stone'un hapisten erken çıkabilmesi için Jack'i artık kendisinin yepyeni bir insan olduğuna dair ikna etmesi gerekmektedir..

slymndgn profile photo
slymndgn
Edward Norton rolünün hakkını kesinlikle veren bi adam film sona doğru ozellikle son 20 dakika düşünmeye sevk ediyor bu kadar az kişinin izlemiş olmasına şaşırdım doğrusu..
1
9 months ago
Astronom profile photo
Astronom
oyuncu kadrosunda edward norton ve robert de niro'nun adını duyunca aklımın başından uçup gittiği film. ama izlediğim şey film değildi, garip bir şey çekmişler. film yapmaya çalışmışlar sanki ama kurgusu, senaryosu olmamış. dediğim gibi garip. biraz kafası karışık bir film. sanki yönetmenin kafasında iki ayrı film varmış da, bi yolunu bulup birleştirmiş gibi. filmi izlerken hikayeye kendinizi kaptırmaktan ziyade, filmin ne yöne gideceğini düşündürmesi, sanırım bu eserin zayıf karnı.
öte yandan edward norton, robert de niro ve -tıpkı fifth element de olduğu gibi- kendine aşık eden milla jovovich'i bir arada izlemek filmi görmek için geçerli bir sebep. ayrıca filmin finalinde, o çok sevdiğimiz 70'lerin paranoya filmlerinin tadını ufaktan alabiliyoruz. hatta filmin yaşlı adam rolünde robert de niro yerine gene hackman olsaymış filmden bir üçlemenin son parçası olarak bile bahsedebilecekmişiz.
1
over 2 years ago

Who liked Stone

Who wishlisted Stone

Shelves that Include Stone

Interesting content shared about Stone

^ Back to Top