Süt (Sut) (2008) poster

Süt (2008)
(Sut)

Tags
Director
Country
Turkey
Runtime
102 minutes
Ricky.McFloyd Liseyi bitirdikten sonra üniversite sınavını kazanamayan Yusuf’un büyük bir tutku ile yazdığı şiirler, adını sanını kimsenin duymadığı bazı edebiyat dergilerinde yayınlanmaktadır. Ama ne şiirin ne de değeri günden güne düşen sütün Yusuf’a ve annesi Zehra’ya bir katkısı vardır. Yusuf, Zehra’nın kasabadaki istasyon şefi ile yasadığı gizli ilişkiyi keşfedince ne yapacağını şaşırır... Gelecek kaygısı, yaşanan hızlı değişim ve gençlikten yetişkinliğe adım atmanın acılarıyla baş etmenin yolunu bulabilecek midir?

Trailer not available.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Fikir yok, konu yok, hareket yok, oyunculuk yok, mantık yok böyle bir film işte. Serinin ilk filmindeki oyuncuyu başka isimle tekrar oynatmış. Hayrına mı aldı ya da bi tane ünlü var elimde kullanayım mı dedi bilinmez. Sahneler aşırı uzun, oyunculuklar da vasat olunca çekilmez olmuş. İlk filmde yine Nejat İşer kendisini izlettiriyordu.
1
10 months ago
eskon profile photo
eskon
kadının ağzından yılan çıkma sahnesi... nasıl çekti bunu yönetmen? eskiden andolu'da da uygulanan bir yöntemmiş bu
0
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
pek sarmadi. yumurtayi izleyenleri salak sacma tahminlerde bulunmaya itiyor. bir ara uc maymunla ucuncu sayfa kivaminda birseye doner gibi oldu...

sonra, o da olmadi :)))
0
2 years ago

Who liked Süt

Who wishlisted Süt

Shelves that Include Süt

Interesting content shared about Süt

^ Back to Top