Sweet November (2001) poster

Sweet November (2001)

Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
TAGUT Filmde Nelson Moss (Keanu Reeves) yaşamını işine adamış tipik bir iş adamıdır.Bir ehliyet sınavında Sara(Charlize Theron) ile tanışır.Sara her ay evini ve kalbini problemli bir adamla paylaşır.Sara, Nelson'a 1 ay boyunca onunla yaşamasını teklif eder(Kasım ayı boyunca).Nelson teklifi kabul eder ve aynı evde yaşamaya başlarlar ve birbirlerine aşık olurlar.Sara hayatında ilk kez bir erkeğe aşıktır ve aslında Sara kanserdir ve bunu Nelson'la paylaşmaz.Nelson Sara'nn kanser olduğunu öğrendiğinde Sara ondan ayrılmak ister.Nelson bu ayrılığa karşı çıksa da sonraları Sara ile ayrılırlar.

Laylaylom profile photo
Laylaylom
Kendi adıma ben genel olarak beğendim. Ha mükemmel miydi değildi. Sonunu da beğenmeyenler oluyo ama bence böyle bitmesi gerekiyodu.
0
2 months ago
darkshadows profile photo
darkshadows
klişelerle dolu popcorn izleyicisi için hazırlanmış iğrenç bi film
0
4 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İğrenç çevirisi yüzünden izlemeyen herkesin aşkın kasım ayında daha güzel birşey olduğunu sandığı ve sonbahar bilmem ne falan aşkın kasımdaki güzelliğini anlattığını düşündüren film. Fakat aşk kasımda başka falan değildir. Bende böyle düşündüğüm için sıradan bir romantik film diye her ne kadar uzun süre ertelesemde iki sevdiğim oyuncu olduğu için boş bir anımda izleyeyim dedim. Başlarda biraz bu nasıl saçmalık desem de sonunda ağlamaklı ekrana bakakaldım :D romantik film seven bir insan değilim fakat bu gerçekten harika bir film. Kendi alanında da en iyisi bana kalırsa. Tabi şu ana kadar izlediklerim arasında.
2
over 2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
Genelde bu tür filmlerin hayranı degilimdir. Eğer çok beğenilen bir film ise ya da sevdigim oyuncular oynuyorsa tercih ederim aşk filmlerinii ancak bu film izlediklerim arasında en kötüsüydü. Çok tuhaf ve anlamsız buldum
3
over 2 years ago
yabann profile photo
yabann
arşivlik film ..
0
over 2 years ago
anotherdimension profile photo
anotherdimension
worst romance ever?
2
over 2 years ago
deryasarihan profile photo
deryasarihan
the classic.... :)))
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Nelson Moss (KEANU REEVES) ve Sara Deever (CHARLIZE THERON) Motorlu Araçlar Bölümü'nde geçirdikleri sıkıntılı bir saatten başka ortak hiçbir yönleri yoktur. Sara, erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkaran çekici bir karakterdir. Nelson, sadece kar-zarar hesaplarıyla ilgilenen, işten başka birşey düşünmeyen biridir.. Sara ile tanışıncaya kadar. Birbirlerinden etkilenirler, fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlarlar. Sonunda kendi yollarına gidecekleri bir aylık bir deneme. Beklenti yok. Baskı yok. Bağ yok. İkisinin de hesaba katmadıkları nokta ise, aşık olmaktır.
0
over 2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
Kasımda aşk başkadır diye bildiğimiz izlenebilecek en güzel romantik filmlerden bir tanesi.Hala izlemediyseniz kesinlikle izleyin!
0
over 2 years ago
starch profile photo

Who liked Sweet November

Who wishlisted Sweet November

Shelves that Include Sweet November

Interesting content shared about Sweet November

^ Back to Top