Taken 3 (2014) poster

Taken 3 (2014)

Director
Country
France
Runtime
109 minutes
gkhn. Bryan Mills, ajanlık ve ertesinde gelen aksiyon dolu günlerini geride bırkatığını umarak California/Los Angeles'ta sakin bir hayat sürmektedir. Kızı Kim ve eski karısı Lenore'ın can güvenliğini sağlamış, kendi kozasına çekilmiştir. Öte yandan Lenore'in şimdiki eşiyle evliliğe dair sorunları vardır ve kızı Kim tüm sevgisine rağmen babasına açıklayamadığı bir sırrı saklamaktadır. Kafasını arkadaşlarıyla boşaltmaya çalışırken, Bryan'ın başına hiç umulmadık yeni belalar gelecek ve eski ajan büyük bir kovalamacanın içinde kendisini gerçeğin peşinden koşarken bulacaktır...

Turkeywood profile photo
Turkeywood
Bence İlk 2 serisi İzleyiciyi doyurdu.Bu bazılarına fazla gelebilir.Aynı konu aynı aksiyon birazda digerlerine göre gizem azdı. Ama izlenilir.Kötü degil ama bu filme doyduk artık. iyi seyirler.
0
7 months ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
en az diğer serileri kadar güzel bol aksiyonlu muhteşem bir film.
1
7 months ago
arifcicek profile photo
arifcicek
Liam reis var diye izleniyor evet ama sıktı be abi. Hem neden artık Arnavutlar yok. Ruslar ile olmuyor bu iş. Ruslar hemen adamın karısını öldürmüşler, Arnavutlar öyle mi? Yaşasın Arnavutluk! Kahrolsun Ruslar.
0
12 months ago
yabann profile photo
yabann
Dün izledim ve artık klişe olmuş aksiyon sahneleri ile liam neeson 62 yasına gelmış hala tüm dünyayı karşısına alıyor . iyi zaman geçirebileceğiniz bir film ama artık çok sıradan ve klişe bir konuya ve sahnelere sahip oldugunu düşünüyorum .
0
over 1 year ago
gkhn. profile photo
gkhn.
Çok fazla yorumlanacak bir şey yok filme dair. Klasik aksiyon filmi işte :) Olmayacak şeyler oluyor, yapılamayacak şeyler yapılıyor. Buna rağmen izliyor, beğeniyoruz. Kaldıki bende çok beğendim :)) Serinin ilk filminden bir, iki tık kötü, ikinci filme göre çok çok iyi olmuş. Aksiyon severlerin çok beğeneceğinden eminim.
2
almost 2 years ago
alicancam profile photo
alicancam
Herhangi bir film serisine başlayınca bitirmek istiyorum. Klasik aksiyon filmlerinden. Kötü değildi.
0
almost 2 years ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
1 son yılların en iyisi .. 2 çok kötüydü 3 de varmış şimdi gördüm izlenir tabi :)
3
almost 2 years ago

Who liked Taken 3

Who wishlisted Taken 3

Shelves that Include Taken 3

Interesting content shared about Taken 3

^ Back to Top