Teenage Mutant Ninja Turtles 2 (2016) poster

Teenage Mutant Ninja Turtles 2 (2016)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
112 minutes
KerseL Süper kötü Shredder hapishaneden kaçar ve dünyayı ele geçirmek için şeytani bir plan üzerinde çalışan çılgın bilimadamı Baxter Stockman ve iki ahmak fedai Bebop ve Rocksteady güçlerini birleştirir. Kaplumbağalar, Shredder ve yeni ekibiyle başa çıkmaya hazırlanırken kendilerini Shredder ile benzer amaçları taşıyan, daha da büyük bir düşmanla kötülüğüyle nam salmış Krang’le karşı karşıya bulurlar.

Sefa profile photo
Sefa
Çok iyiydi. İlk filmden daha güzeldi. Görsel açıdan kaplumbağaların sempatikliği pek kaliteli değildi. Onun dışında komedisi dozunda aksiyonu durdurak bilmeyen güzel bir devam filmi olmuş. Hikayeye sadık kalmalarıda ayrıca güzeldi.
0
1 month ago
Brook profile photo
Brook
Görsel olarak daha etkili olabilirdi. Tabi bu hali bile gayet zevkliydi. Konu hoştu. Teknik olarsk doyurucu diyebilirim. Ayrıca oyuncular gayet başarılı idi. Yine de bir şeyler eksikti sanki. Ortalamanın biraz üstündeydi benim için. İzleyin mutlaka.
2
1 month ago
mtufan profile photo
mtufan
Seyri keyifli bir film daha, başarılı buldum. Görsel, sahne seçimi, aksiyon ve dövüş sahneleri.
İlk filme nazaran komik sahneleri azalmış ve oyunculara gerekli motivasyon sağlanmamış, hoşuma gitmedi. Gerçi fox a motivasyon olsa bile yetmez ya. Bakkala gider gibiler sanki her şey sıradan. Bir tek kameraman tam not aldı sayılır :) kriket oyuncumuz da kaplumbağadan korumaya değilde kaçmaya çalışsaydı iyiydi 4 dev kaplumbağa ile Nasıl dövüşmeyi düşündü acep dost olduklarını bilmiyordu ki. Sanki gelecekte kanka olacaklarını gördü herhal. Senaryoyu biliyormuş gibi oynamalarından nefret ediyom. Fox 2 adamın değişip Kocaman yaratık olduklarını görüyor ve kaplumbağaları aramıyo gelin şişeyi alın deye dalıyo. Yakalanmıcanı biliyo gibi.
3
4 months ago
slymndgn profile photo
slymndgn
Orta halli bir filmdi genelde tarzım olmadığı için ilgimi çekmiyo ama izlemeye gittiğimede pişman olmadım..
0
4 months ago

Who liked Teenage Mutant Ninja Turtles 2

Who wishlisted Teenage Mutant Ninja Turtles 2

Shelves that Include Teenage Mutant Ninja Turtles 2

Interesting content shared about Teenage Mutant Ninja Turtles 2

^ Back to Top