Terminator Genisys (2015) poster

Terminator Genisys (2015)

Director
Country
USA
Runtime
126 minutes
Ricky.McFloyd Genç Connor'ın geliştirdiği yapay zeka yakın gelecekte dünyayı ele geçiren üstün makinelere, robotlara dönüşecektir. Ve kendisini yok etmesi için savaşçı T-1000 günümüze gönderilecektir... 1990'ları sallayan hikayesiyle Terminatör serisi bu sefer yeni bir üçleme olarak ele anıyor. Serinin beşinci filmi Terminatör 5'in yönetmenliğini Alan Taylor üstleniyor.

mtufan profile photo
mtufan
Tebrikler. Terminatör her seferinde bir tık üste çıkmaya bayılmıştır ama bu filmle birkaç tık gidilmiş. İlk seri gibi john üzerinden gitmicekleri belli oldu ve güzel bir ayrıntı olmuş. Paralel evren olayına değinmişler. Arkadaşlar önemli olan bu film değildi bundan sonraki film. Kesinlikle yeni şeyler göreceğimiz kesin.
0
6 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Serideki tüm boşlukların akıldaki soru işaretlerinin cevap bulduğu bir yapım olmuş. Günümüz teknolojisini iyi kullanmışlar ve her zamanki serinin mizahı filme renk kattı. İzleyin.
1
7 months ago
Agusto44 profile photo
Agusto44
berbat olmuş yani beğenenleri anlamıyorum umarim devami gelmez
0
8 months ago
xavalon profile photo
xavalon
Terminatör serisinin jübile yapma zamanı gelmiş. Çok zorlamışlar bu sefer.
0
1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Gayet iyi filmdi. ilk film ve efsane 2. filmden sonra bu da 3. sırayı alır. Diğerlerini salla ama adının hatrına da arşive konur. Terminatör olm bu konmaz mı arşive.
0
1 year ago
ENeMyPeAcE profile photo
ENeMyPeAcE
pops :)
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok çok iyi bir filmdi yine. En sevdiğim serilerden biri diyebilirim. Eski filmlerle bağları, o günlerdeki terminatörlerin görünmesi falan da oldukça iyiydi.
1
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Belki ilk iki film kadar değildi ama yine harika bir yapım olmuş. Bizim Moruk hala performansından bir şey kaybetmemiş. Emilia Clarke beklediğimden çok yakışmış bu role. Matt Smith benim hiç beklemediğim bir isimdi görince şaşırdım :D
1
1 year ago
Poker profile photo
Poker
Terminator serisinden daha önce 3. ve 4. filmlerini izlemiştim. Terminator olaylarının başlangıcını bilmesemde zaman yolculuğunun olması zaten benim için efsaneler arasına giriyor. Zaten filmden sonra sorgulayabileceğim tarzda filmleri ben her zaman bir tarafa koyuyorum. Pek iyi bir şey beklemiyordum fragmandan yola çıkarak. Ama ters köşe yaptı diyebilirm. En şaşırdığım nokta ise Jai Courtney'in oyunculuğu oldu. Bu filme kadar sevmediğim bir oyuncuydu ama bu filmden sonra ne olduysa artık bir anda adamı sevmeye başladım. Uzun lafın kısası çok zevkli, aksiyonu yüksek ve eğlenceliydi.
0
over 1 year ago
bahmetp profile photo
bahmetp
tüm seriyi en az iki kez izlememe rağmen başlarda bi noluyoruz oldum olaylar oldukça karmaşıklaşmış ilk ikiyi izleyip bu filmi izlerseniz daha keyif verici olur. terminatör filmini sevenler aksiyon yeterliliğine takılmadan izlemeli.ve tabiki son olarak i'll be back.
0
over 1 year ago
vapaamies profile photo
vapaamies
Daha önceki 4 filmi izlememiş genç kuşak için ayrıntılı anlatış biçimiyle film gayet akıcı olmuş. Aksiyon dozajı ve kurgulama biçimi vs 3 ve 4. filmlerden kat ve kat güzel. Terminatör hayranlarının tatmin olacağı bir yapım sunmuşlar bize. Tavsiye edilir.
0
over 1 year ago
Aaisha profile photo
Aaisha
çok wowluk bir film olmasa da birkaç kez yerimden sıçradığımı hatırlıyorum :D ve Moruk karakteri çok iyiydi ve ayrıca o "sadece yaşlı,antika değil ;)"
0
over 1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
1. VE 2. FİLMLERİN KARIŞIMI EN İYİ TERMİNATOR Aksiyonla birlikte konudan da kopmamaya çalışılmış. Sahneler, efektler inandırıcı. Kötü adam Arnold Schwarzenegger in seyirci tarafından tutulması sevilmesi, burada da iyiler safhına alınması şeklinde kurgulanmasına devam ediyor. Önceki filmleri izlemeyenler için karışık gelecek ve zevk vermeyecektir. O yüzden kesinlikle; bu filmi izlemeden ilk 4 Terminator u (özellikle 1 ve 2 yi) mutlaka izleyip öyle seyretmeniz şiddetle tavsiye edilir.
0
over 1 year ago
Peris profile photo
Peris
Vasat bir film olmuş. Emilia Clarke kurtarıyor...
1
over 1 year ago
FragmanTV profile photo

Who liked Terminator Genisys

Who wishlisted Terminator Genisys

Shelves that Include Terminator Genisys

Interesting content shared about Terminator Genisys

^ Back to Top