The Adjustment Bureau (2011) poster

The Adjustment Bureau (2011)

Director
Country
USA
Runtime
106 minutes
starch Philip K. Dick’in kısa öyküsünden uyarlanan Kader Ajanları, "Kaderimizi kim kontrol ediyor?" sorusunu ortaya atarak buna cevap arayan aksiyon-gerilim dolu bir hikayeyi anlatıyor. ABD senatosuna girecek olan hırslı politikacı David Norris daha önce tanıştığı hiçbir kadına benzemeyen, özel ve güzel dansçı Elise Sellas’la tanıştığında hayatının kökten değişeceğinin farkında değildir. Ona âşık olmaya başladığını fark ettiği an, geçmişten geliyormuş izlenimi veren şapkalı gizemli adamlar çifti ayırmak ve aşklarını engellemek için karşılarına çıkarlar.Sahip oldukları gizemli güçle David ve Elisa'nın bir araya gelmesine engel olmak için ellerinden geleni yapan bu adamların ısrarlı baskılarına rağmen vazgeçmeyen ve sevdiği kadınla birlikte olmak için 'kader'ini karşına alan David, kendisi için çizilmiş yoldan saparak herşeyi tehlikeli atacağı bir yola girer.

Sefa profile photo
Sefa
Oyunculukları güzel , konusu farklı ve güzel olan ilginç ama kaliteli bir yapım. Zevk alarak izledim. Tavsiye ederim. Aşk nelere kadir :)
1
3 months ago
SNOWSXYZ profile photo
SNOWSXYZ
Fena değildi izlenilenilir. :)
0
8 months ago
wiserdumb profile photo
wiserdumb
Bilim kurgu sevip de bu filmi sevmeyecek bir insan yoktur bence. İnsan izleyince "Sonunda bir PKD hikayesinin hakkı verilmiş" diyor ister istemez.
2
1 year ago
msctm profile photo
msctm
adamlar yapmış
1
over 1 year ago
gkhn. profile photo
gkhn.
Film aşkın kadere bile karşı gelebilecek kadar büyük olduğunu bir kez daha anlattı.
0
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
çok büyük beklentiyle izlediğim ama büyük hayal kırıklığına uğradığım bir filmdi
0
over 2 years ago
cinemarty profile photo
cinemarty
Philip K. Dick’in kısa öyküsünden uyarlanan Kader Ajanları, "Kaderimizi kim kontrol ediyor?" sorusunu ortaya atarak buna cevap arayan aksiyon-gerilim dolu bir hikayeyi anlatıyor.
0
over 2 years ago

Who liked The Adjustment Bureau

Who wishlisted The Adjustment Bureau

Shelves that Include The Adjustment Bureau

Interesting content shared about The Adjustment Bureau

^ Back to Top