The Art of the Steal (2013) poster

The Art of the Steal (2013)

Director
Country
Canada
Runtime
90 minutes
Blacklion Üçüncü kıdem bir motorsiklet yiğidi ve yarı düzeltilmiş sanat hırsızı Crunch Calhoun (Kurt Russell), bir dolandırıcılık işine girmeyi ve güvenilmez kardeşi Nicky (Matt Dillon) ile son bir karşı sanat hırsızlığı yapmayı kabul eder. Eski takımı bir araya getiren Crunch, paha biçilmez bir tarihi kitabı çalmak için bir plan yapar, ancak başarılı hırsızlık Nicky tarafından ortaya çıkarılmış bir başka daha riskli plana gider. Onur, intikam ve kardeşlik bağının anlatıldığı bu dolandırıcılık filminde planları yanlış gidince, birbirlerinin farklı hedeflerini fark edemezler.

starch profile photo
starch
Dalavere filmlerini ben seviyorum. Bu da hiç fena değil.
3
1 month ago
phoeniks profile photo
phoeniks
Çok eğlenceli, aksiyonu heyecanı durmayan şaşırtıcı bir soygun filmiydi, hayran kaldım adamlara zekice kurgulanmış, ne zaman başladı ne zaman bitti hiç anlamadım bir an bile sıkılmadım. En sondaki çekim hataları bölümü de çok eğlenceliydi:)
0
4 months ago
tugbadursun profile photo
tugbadursun
Güzel bir film olmuş.aksiyon,komedi bir arada
2
10 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İzlediğim en eğlenceli ve yaratıcı soygun filmlerinden biriydi. Zaten oyuncu kadrosu ortada, senaryo başarılı temposu yüksek ve sürükleyici bir film. Kamerası arkası görüntüler kırdı geçirdi :D Bir de keşke Katheryn Winnick' i daha fazla görmek isterdim. Türü seven sevmeyen herkese önririm.
2
1 year ago
Blacklion profile photo
Blacklion
özellikle filimin 52. dakikasında anlatılan hikaye mono lisa tablosunun nasıl çalındığı harbiden muhteşem yetenek aklımda kalmış :) izlenilir temposu yuksek
2
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Güzel bir filmdi . Aksiyon severler iyi zaman geçirecektir . İyi seyirler :)
1
2 years ago

Who liked The Art of the Steal

Who wishlisted The Art of the Steal

Shelves that Include The Art of the Steal

Interesting content shared about The Art of the Steal

^ Back to Top