The Beach (2000) poster

The Beach (2000)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
119 minutes
Ricky.McFloyd Amerikalı genç Richard'ı(Leonardo Di Caprio) macera arayışı ile Tayland'a gelmesine neden olan şey işte bu yapmacık dünyada gerçek bir şey bulma ve ona bağlanma arzusudur. Farklı bir şeyin arayışı içindedir. Bangkok'da ucuz bir otelde Etienne(Gaillaume Canet) ve Francoise (Virginie Ledoyen) isimlerinde bir Fransız çiftle karşılaşır. Aynı zamanda Daffy adında, yılların ve ilaçların etkisi ile çökmüş yaşlı bir gezginle tanışır. Daffy Richard'a turistler tarafından işgal edilmemiş, gizli bir cennetten, bir adadan söz eder.

alicancam profile photo
alicancam
Çok tatlı bir film. Zaman geçirmeye birebirç
0
1 month ago
starch profile photo
starch
Konuyu beğendim. Kumsal da harikaydı. Film son yarım saatte tatsızlaştı.. Barınakta asılı posterlerden biri, Cast Away'deki Wilson'ın resmiydi. :)
1
2 months ago
eskon profile photo
eskon
Zamanında hakkı verilmemiş bir film. Eleştirmenlerin hoşuna gitmemiş, sanırım gişede de umduğunu bulamamış. Ancak iyi bir film. Komünal sistemin işlemesinin ne derece zor olduğunu göstermesiyle de esaslı bir ders de vermekte. İnsanoğlu bu! Her şeyin eşit paylaşılmasını söyleyerek kurulan bir düzen de hemen eşit paylaşımın olmadığı bir yere doğru mutlaka gider ve kendi sömürgenlerini çıkarıverir.
0
2 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Genç Dicaprio'dan harika bir film ve harika bir performans. Çok güzel bir ütopya yaratmışlar ve bu ütopyanın rahatlığının nelere sebep olacağını güzel göstermişler. Konusu , işlenişi , oyunculuk ve manzaralar harikaydı. Ütopya severler kaçırmasın.
1
4 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Ya ne yalan söyleyeyim filmde Leonardo'nun oyunculuğundan başka bir şey göremedim. Fikir güzel ama içi doldurulamamış gibi geldi. Film bittiğinde hiçbir şey hissedemediğimi fark ettim. Yani ne müziklerden bir şey alabildim, ne olay örgüsünden. Cidden can alıcı olaylar oluyor eyvallah da ne bileyim bir müzikle desteklemek ya da olaya vurgu yapmak yok. Bana göre değilmiş bu film onu anladım.
1
8 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
DiCaprio'nun gençlik yıllarından harika bir film. Hem manzara hem konu hem de Leo'nun oyunculuğu çok başarılıydı. Ara ara verdiği mesajlar da bir o kadar anlamlı ve güzel.
5
9 months ago
IlayDE profile photo
IlayDE
Her izlediğimde tası tarağı toplayasım gelir :)
3
1 year ago
Benq35 profile photo
Benq35
Geçen sene izlmeiştim ve bunca senedir izlemediğim için pişman olduğum bir film...
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
2000 yılında bu filmi izlediğimde birgün bu güzellikleri görmek için oralara gitmek istemiştim . 2011 yılında bu filmin çekildiği yere gittim . koh phi phi , phuketten kalkan vapurla gidebileceğiniz ve bazı kısımları koruma altında olan, insan yaşamı olmayan adalar toplulugu . Film çok güzeldi . Mutlaka izlemelisiniz . doğa güzellikleri , gerilimi ve oyunculukları filmi izlenir kılıyor ..
3
2 years ago

Who liked The Beach

Who wishlisted The Beach

Shelves that Include The Beach

Interesting content shared about The Beach

^ Back to Top