The Best Exotic Marigold Hotel (2011) poster

The Best Exotic Marigold Hotel (2011)

Tags
Director
Country
UK
Runtime
124 minutes
PaRaNoYa7 İngiliz bir grup emekli arkadaş emekliliklerinde lüks ama daha ekonomik bir tatil geçirmek isterler. Reklam broşürlerinden Hindistan'daki Marigold Hotel'i keşfeden arkadaşlar, uzak doğuya yaptıkları bu seyahatlerinde beklediklerinden çok daha farklı deneyimlerle karşılaşacaklardır. Zira Marigold Hotel sandıkları kadar lüks değildir ama Hindistan insanlarının sıcaklığı, misafirperverliği ve bu renkli ülkenin sevecen egzotikliği Amerikalı turistlerin yepyeni duygularla tanışmasına aracı olacaktır.

Gofi profile photo
Gofi
hayat sürdüğü sürece hiçbir şey bitmemiştir. "bazen bir şeyler umduğumuz gibi olmayabilir ama belki yerine olanlar da iyidir." Ve "Bir şeyin hayalini kurmazsak asla gerçekleşmez.. Gerçek başarısızlık denemekten vazgeçmektir. Başarının ölçütü ise hayal kırıklığıyla nasıl baş ettiğimizdir çünkü hep hayal kırıklığı yaşarız. Tehlikeyi göze almayan hiçbir şey yapamaz, hiçbir şeye sahip olamaz.." Muhteşem!
6
5 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Beklediğimden fazlasını buldum. Çok samimi alt metni çok güçlü bir filmdi. İzlerken bütün duygularınız arasında bir yolculuk yapıyormuş hissine kapılıyorsunuz. Özellikle filmin dialogları çok güçlü. İzlediğim için kendimi şanslı saydığım bir film oldu.
6
8 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Guzel mesajlar veren, tatlı bir filmdi. Sakin bir zamanınızda, kendinizi yormadan izleyebilirsiniz.
1
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
Bugünlerde izlediğim iyi filmlerden biri . Tavsiye ederim bence mutlaka izlemelisiniz . 'Bu yıl bu filmin ikincisi çıktı . Bu filmi izleyenlere mutlaka tavsiye ederim :) The Second Best Exotic Marigold HOtel ..
2
over 1 year ago
gizemgunes profile photo
gizemgunes
Filmin en iyi repliği : "Her şeyin sonu iyi biter, eğer değilse henüz sona gelinmemiş demektir." Bir grup yaşlının Hindistan'da yaşadıkları üzerine bir film. Keyifli :)
6
over 1 year ago

Who liked The Best Exotic Marigold Hotel

Who wishlisted The Best Exotic Marigold Hotel

Shelves that Include The Best Exotic Marigold Hotel

Interesting content shared about The Best Exotic Marigold Hotel

^ Back to Top