The BFG (2016) poster

The BFG (2016)

Tags
Family, Fantasy
Director
Country
USA
Runtime
117 minutes
Ricky.McFloyd Yetimhanede büyüyen Sophie isimli küçük bir kız, korkutucu görünümüne rağmen, kız ve erkek çocuklarını yememesi kararı alması nedeniyle kendi türünde dışlanmış olan dünyanın en yardımsever ve en iyi yürekli devi ile arkadaşlık kurar, dev tarafından devler ülkesine götürülür. Ancak bu devler ülkesinde çok tehlikeli ve çok acımasız devler de yaşamaktadır.

Brook profile photo
Brook
Kesinlikle akşama doğru boş vakti olanların zaman geçirmek için izlemeleri gereken bir film gibiydi benim için. Yine de hayal gücü biraz iyiydi sanki. Daha çeşitli sahnelerle süslenebilirdi. Ortalama bir film diyebilirim. Yine de izleyip kendiniz karar verin. Hayırlı seyirler o zaman.
1
1 month ago
eminuk profile photo
eminuk
Açıkçası o kadar para verip 3D izlemesem de olurmuş. Hoş bir filmdi ama çoğu sahnesi ekstra çocuksu geldi. En azından öğrencilerimle izlemelik bir film buldugum için seviniyorum.
1
3 months ago
dmorf profile photo
dmorf
keyif verici bir film ama spielberg farkıyla
1
4 months ago
Peris profile photo
Peris
Ortalama bir pazar sabahı filmi olmuş. Spielberg'in eski filmleri gibi değilse de yer yer oldukça başarılı ve eğlenceli sahneler barındırıyor. Çocuk oyuncuya da ayrı bir parantez açmak gerekiyor (Ruby Barnhill). gerçekten çok başarılıydı...
5
4 months ago

Who liked The BFG

Who wishlisted The BFG

Shelves that Include The BFG

Interesting content shared about The BFG

^ Back to Top