The Blair Witch Project (1999) poster

The Blair Witch Project (1999)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
81 minutes

yazcsefa profile photo
yazcsefa
1999 yılı benim için filmlerin zirve dönemlerinden biridir. Bu filmde beni çok fazla yanıltmadı ve beklediğimi verdi ama izlediğim diğer 99 filmlerine oranla daha kötüydü diyebilirim. Evet film neredeyse hiç korkunç değildi ama oldukça gerilimli ve ürperticiydi ki bu da bana yetti. Ve ayrıca sonu bana da oldukça saçma ve anlamsız geld. Daha güzel bir finalle daha iyi olabilirimiş. Ama bu kadar az masraf ve oyuncuyla oldukça iyi iş çıkmış ve ayrıca el kamerası bu film için en doğru seçim olmuş. Bence şans verilebilir.
0
over 1 year ago
jupiterinuydusu profile photo
jupiterinuydusu
beklentimi yüksek tutumuşum, hayal kırıklığı... çok çok benzerini bizim Türkler de yapmışlar, Karadedeler Olayı diye bir film. onlarda cadı bizimki üç harfliler :)) neyse, izlenebilir ama ben çok sevmedim.
1
over 1 year ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Küçücücük bir bütçe ve el kameraıyla malı götüren film olarak iznsan merak edip izliyor. Ve başarılı bir reklam kampanyasının nelere kadir olduğunu anlıyor. Maksadına ulaşan bir film izlenmeli bence.
0
2 years ago
sirin profile photo
sirin
Film çok korkunç değildi, fakat gerçek hayattan alınmıştır ibaresi izleyiciyi gerebilir. Filmin sonunu çok iyi bitirememişler. Yine de dönemin izlenecek korku filmlerine göre fena değildi.
1
2 years ago

Who liked The Blair Witch Project

Who wishlisted The Blair Witch Project

Shelves that Include The Blair Witch Project

Interesting content shared about The Blair Witch Project

^ Back to Top