The Bodyguard (1992) poster

The Bodyguard (1992)

Director
Country
USA
Runtime
129 minutes
gkhn. Whitney Houston'un gerçekten çekici kara güzelliğini verdiği şarkıcı-oyuncu Rachel Marron, ününün doruğunda, Oscar almanın eşiğinde, ancak yaşamı aldığı tehditlerle sarsılmış bir kadın... Korumasını önce isteksizlikle kabulleniyor, sonra gitgide ona güveniyor ve bağlanıyor... Ancak genç adam, işiyle duygularını, mesleğiyle duygularını, işiyle gönül ilişkilerini karıştırmamak ilkesine sahiptir. Bu da bu ilişkiyi (nereye dek?) bir olanaksız aşka dönüştürecektir...

EDITOR profile photo
EDITOR
MÜZİĞİ FİLMİ GEÇTİ Bir şöhret ve korumasının konu edildiği bu romantik filmde, senaryo veya oyunculuklardan ziyade o unutulmaz müzik hafızalara kazınıyor.
0
over 1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Geçmişin gizli servis ajanı Frank Farmer 'ın(Kevin Costner), tehlikeli bir hayranı tarafından tehdit edilen ünlü pop yıldızı Rachell (Whitney Houston)nı koruma göreviyle yolları kesişir.. Önceleri, gözü güvenliği sağlamak dışında birşey görmeyen koruma ve özgürlüğüne düşkün pop yıldızı hiç anlaşamaz. Fakat daha sonra aralarındaki gerilim, aşka dönüşür. Kalbinin kapılarını aşka kapamış olan adam, aşkı ve sorumluluğu arasında sıkışıp kalmıştır. Sonuda elbette aşk galip gelir ..
0
over 2 years ago
starch profile photo
starch profile photo

Who liked The Bodyguard

Who wishlisted The Bodyguard

Shelves that Include The Bodyguard

Interesting content shared about The Bodyguard

^ Back to Top