The Bourne Legacy (2012) poster

The Bourne Legacy (2012)

Director
Country
USA
Runtime
135 minutes
cinemarty Bildiğiniz Bourne evreni genişliyor. Efsane seriye yeni bir CIA ajanı Aaron Cross (Jeremy Renner) katılıyor ve ilk üç filmde yaşanan tüm olaylar Cross'un hayatıa ölüm-kalım savaşı olarak yansıyor.

mrtks89 profile photo
mrtks89
Jason Bourne (Matt Damon) filmde yer almadığı için bugüne kadar izlemeye gerek duymamıştım ama bugün izlemeye karar verdim (vermiş bulundum!).. Bence serinin en zayıf halkası.. İlk 3 filmdeki zeka kokan senaryo gitmiş, onun yerini abartılı ve gereksiz aksiyon sahneleriyle doldurmaya çalışmış. Peki olmuş mu? Bence pek olmamış tabi.. Üçlemeyi mumla aratıyor..
0
2 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Tabi ilk üç filmin kalitesine ve seviyesine bakınca beklenti çok yüksek oluyor. Bu film de kötü değil fakat ilk üçün yanında sönük kalmış. 6/10
1
9 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Serinin son filmi mi denir yoksa yeni serinin ilk filmi mi denir bilemedim. Başrolde Matt Damon yerine Jeremy Renner var. Her ne kadar Bourne'un yerine gelmemiş olsa da aldığı rol bir ajana göre çok sempatik kaçmış olabilir. Matt Damon'ın 4. filmde olmayışı serinin hayranları tarafından olumsuz olarak karşılansa da ben 3. filme göre daha çok sevdim bu filmi. Bundan sonra seri devam edecekse eğer Bourne'lu bir film ve son olarak ikisinin birlikte teşkilatı çökerttiği bir intikam filmiyle güzel bir final olur diye düşünüyorum bakalım.
2
over 1 year ago
gkhn. profile photo
gkhn.
Eminim çoğunluk Bourne üçlemesinin devamı diye filmi büyük bir hevesle izledi.Ve yine eminim çoğunluk hayal kırıklığı yaşadı.. Öncelikle film gereksiz yere uzatılmış.İlk 1 saat aslında 15 - 2o dakika ya sığdırılabilirdi. Şahsen beklediğim bir film olmasaydı ilk 1 saatte filmi izlemekten vazgeçmiştim.. 1. saatten sonra film hareketleniyor ama bir türlü beklenen, diğer serilerde olan çıkışı yakalayamıyor. Zaman zaman durağan zaman zaman hızlı ilerliyor ki kendi adıma söylüyorum filmi izlerken dikkatim çok dağıldı.. Film izlenebilecek düzeyde olmasına rağmen Bourne üçlemesinin devam filmi olması sebebiyle büyük beklentilere giren izleyiciyi hayal kırıklığına uğratmıştır. Eminim başlı başına bir film olsa bu kadar ilgi çekmezdi..Kaldı ki bu ilgiyi hak etmiyor film
0
2 years ago
alidogan profile photo
alidogan
Filmin en güzel sahnesi "Matt Damon"ın resminin gösterildiği an, ee daha ne diyeyim...
0
2 years ago

Who liked The Bourne Legacy

Who wishlisted The Bourne Legacy

Shelves that Include The Bourne Legacy

Interesting content shared about The Bourne Legacy

^ Back to Top