The Boxtrolls (2014) poster

The Boxtrolls (2014)

Director
Country
USA
Runtime
96 minutes
Blacklion Film, Cheesebridge’in enfes sokaklarının altında yaşayan, geceleyin kasabalıların en sevdikleri şeyleri çalmak için ortaya çıkan canavar Boxtrollerin hikayesini anlatıyor: çocukları ve peynirleri. En azından bu, kasabalı insanların inandığı şey. Aslında Boxtroller, Eggs adında terk edilmiş, yetim bir oğlanı kendi çabalarıyla yetiştirmeye çalışan sevgi dolu tuhaf bir topluluk. Boxtroller kendilerini yok etmeye niyetlenmiş kötü kalpli imha edici tarafından hedef alınınca, Eggs kendilerini kurtarmak için dışarı çıkmayı göze almak zorunda kalıyor ve burada sadece Boxtroller değil, aynı zamanda Cheesebridge’i de kurtarmak için maceraperest bir kızla ekip oluyor.

lecter profile photo
lecter
Son zamanlarda izleyip en çok keyif aldığım filmlerden biriydi. Genel olarak baktığınız zaman çocuklara göre yönelik olmadığını düşünüyorum.
Mutlaka animasyon sevenlerin kaçırmaması gerekiyor.
0
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Izledigim en iyi stop motion animasyon bu sanırım. Konusu basit ama atmosferi harika. Komedi yönünden değil ama teknik açidan başarılı buldum.
2
over 1 year ago
starch profile photo
starch
Çok emek harcandığı kesin. Çocuklar hoşlanır mı bilinmez. Biraz karanlıktı. Yine de emeğe saygım sonsuz..
1
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
film pek beklediğim gibi çıkmadı ama yine de kötü değildi normal dereceli bir animasyon diyebiliriz
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok fazla beğendiğimi söyleyemeyeceğim. Beklediğimin oldukça altındaydı diyebilirim. Yine de izlenebilir seviyede bir film. Ama benim animasyondan öncelikli beklentim eğlence ve komedi o öğeler de pek mevcut değildi. :ocuklar için güzel olabilir diyeceğim fakat onlara da ürkütücü birkaç an yaşatabilirler :)
1
almost 2 years ago

Who liked The Boxtrolls

Who wishlisted The Boxtrolls

Shelves that Include The Boxtrolls

Interesting content shared about The Boxtrolls

^ Back to Top