The Cabin in the Woods (2012) poster

The Cabin in the Woods (2012)

Director
Country
USA
Runtime
95 minutes
MehmetYurdakul 5 kafadar arkadaş tatile çıkar ve ormanın derinliklerinde terk edilmiş kulübe bulur. Başta her şey normal gibi görünür, göle girer, parti yapar ve eğlenirler. Fakat bu kulübede ters giden bir şeyler olduğunu fark etmeleri uzun sürmeyecektir... The Cabin in the Woods, daha önce Canavar (Cloverfield) filminin senaryosuna imza atan, Buffy the Vampire Slayer ve Lost gibi büyük televizyon yapımlarının yazarlığını ve ortak yapımcılığını yürüten Drew Goddard'ın sinemadaki ilk uzun metrajlı yönetmenlik denemesi. Filmin senaryosuna da Goddard ile gene televizyon camiasının yakından tanıdığı bir isim olan Joss Whedon imza attı. Başta klasik bir korku-gerilim hikayesi gibi görünen filmin yurt dışı seyirci ve eleştirmen notunun oldukça yüksek olduğunu belirtelim

Novella profile photo
Novella
Adı üzerinde fantastik korku anladık da; fantazi de bir yere kadar dedirtiyor film. Uzun uzadıya eleştirmeye gerek yok- çekilmese de olurmuş. Finaldeki soundtrack harici beğendiğim hiçbir şey yok. https://www.youtube.com/watch?v=MeoyOIRIeHs
0
11 days ago
BOZO profile photo
BOZO
Saçma sapan bir film . Ne anlatmak istedigini eminim yönetmen bile anlamamistir. Tamamiyle vakit kaybı...
2
6 months ago
MehmetYurdakul profile photo
MehmetYurdakul
TAM BİR KORKU FİLMİ OLARAK BAKMAMAK LAZIM ... DEĞİŞİK KONULU ... ;-)
0
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Beklentimi çok karşılayamayan bir filmdi.
1
over 1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Bir filmde ancak bu kadar sacmalanabilirdi, degisik bir seyler yapilmak istenmis ama taklitten oteye gidilememis. Bir tutam şu filmden,bir tutam bu filmden derken corba gibi olmus sacma bir film.
2
over 1 year ago
neway profile photo
neway
Evil Dead vari bir film olmuş, neredeyse sahneleri bile benzer. Üzerine bir kaç kurgu, bir kaç yaratık eklenmiş. Film bence farklı bir bakış açısı getirmiş, korku filmleri yaratıklar adaklar inançlar derken farklı bir boyut sunmuş. En azından artık bir evde sıkışıp kalmış üç beş gencin korku hikayelerine farklı bakmaya başladım.
0
2 years ago
bahmetp profile photo
bahmetp
imdb puanının 7.1 olmasına kanıp izlediğim bir film. filmin başları klişeyim ama sonralarda özgün bir hal alıcam mesajı veriyor efectlere kanıp bekliyosun. sonrasında anlıyosun ki meğer filmin esprisi biz filme klişeleri koyarak aslında klişe filmlerin parodisini yapmak istiyoruza bağlanıyor. ortalama 60 yıl olan bi insan ömrü için vakit kaybı bi film.
6
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
ben filmi beğendim...filmin ortalarında olay değişiyor zaten.2. filmde gelebilir..
0
over 2 years ago
clower profile photo
clower
İzlemeyin pişmanlık abi. Vakit kaybının böylesi.
0
over 2 years ago
unique profile photo
unique
Korku filmi mi bu şimdi , ben kendi kendimi bile daha çok korkutabiliyorum :))
1
3 years ago

Who liked The Cabin in the Woods

Who wishlisted The Cabin in the Woods

Shelves that Include The Cabin in the Woods

Interesting content shared about The Cabin in the Woods

^ Back to Top