The Choice (2016) poster

The Choice (2016)

Director
Country
USA
Runtime
111 minutes
Ricky.McFloyd Enerjik tıp öğrencisi Gabby Holland’ın, kadınların karşı koyamadığı Travis Shaw’a komşu olması, ikiliyi asla hayal edemeyecekleri romantik bir yolculuğa sürükler. Travis, oldum olası bir kadınla ciddi bir ilişki yaşamanın rahat yaşam tarzını kısıtlayacağına inanmaktadır. Gabby ise uzun soluklu bir ilişki yaşamakta olduğu erkek arkadaşıyla hayatını birleştirmek üzeredir. Ta ki karşı koyulmaz bir arzu, aykırı çiftin itinayla planlanmış hayatlarını alt üst edene kadar… Fırtınalı bir flört evresinin ardından Gabby ve Travis evlenip, el ele yürüyen ve her kararı birlikte alan bir aile kurar, bir gün içlerinden biri hayatlarının en önemli seçimini tek başına yapmak zorunda kalana kadar…

selinblgn profile photo
selinblgn
Dünya herkesi kırar. Çok iyileri , çok nazikleri , çok cesurları... Kıramadıklarını da öldürür.
3
2 months ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
Yorumlara aldanmayın izleyin.
0
4 months ago
Winchester00 profile photo
Winchester00
tipik Nicolas Spark filmiydi. Bu adamın genel olarak kitaplarını ve tabi ki filmlerini de seviyorum. Ama mektuplar göl ve vb. şeyleri inatla yazdığını fark ettim. Güzel izlenebilecek bir aşk filmi.
0
5 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Kitabını okuduktan sonra filmi beklentilerin altında...
1
7 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
King Kong bile bu filmden daha romantik. Aslında oyuncular ve çekim mekanları çok iyiydi ama film boyunca aralarındaki aşka inanamadım gitti.
2
7 months ago

Who liked The Choice

Who wishlisted The Choice

Shelves that Include The Choice

Interesting content shared about The Choice

^ Back to Top