The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010) poster

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010)

Director
Country
USA
Runtime
113 minutes
cinemarty Pevensie kardeşler, sinir bozucu kuzenleri Eustace Clarence Scrubb’ın evinde kalmaktadırlar. Bir gün çocukların üçü de, açık denizde duran bir geminin resmedildiği tablonun içine çekilirler. Kendilerini okyanusun altında bulan çocuklar gözleri önündeki görkemli Şafak Yıldızı’nı görmek için su yüzüne çıkarlar; artık Caspian ve Reepicheep ile beraberdirler. Caspian’ın görevi, kötü amcası tarafından sürgün edilen yedi soylu Telmarlı Narnia Lordu’nun akıbetini keşfetmektir ve Pevensie kardeşler, Eustace ve Reepicheep de ona yardım ederler. Büyüleyici macera boyunca sihirli Dufflepudlarla, kötü niyetli köle tüccarları, ejderhalar ve büyülü mer halkıyla baş etmek zorundadırlar. Narnia’nın geleceği tehlikededir.

KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Serinin, ikinci filmine kıyasla, çok daha sürükleyici olan filmi. Bu filmde Aslan'la ilgili yanlış anlamadıysam güzel bir gönderme vardı:
6
8 months ago
EsraG. profile photo
EsraG.
İlk filmin yeri bende hep ayrı olacak.Üç film arasında iki numaraya yerleştirdim bunu da. Gayet keyif aldım izlerken. Şimdilik son film olduğu için final gibi olmuş. Bakalım yeni film ilk filmin havasını yakalayabilecek mi?
11
8 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk iki filmin gerisinde kalsa da güzel bir filmdi. Süre de kısalmış zaten diğer filmlerdeki büyük savaş sahneleri çıkmış gibi olmuş aradan. Üçlemenin son filmiydi ama yeni seri geliyor galiba ve ya tek film bilemedim. Merakla bekliyoruz :) 8/10
5
8 months ago
ozkankilic profile photo
ozkankilic
harika bi film savaş sahneleri az diğer serilere göre ama mükemmel
0
over 1 year ago
eness profile photo
eness
bence adına yakışır bir final değil sıradan hatta ilkine yaklaşamaz diyelim
0
over 1 year ago
eskon profile photo
eskon
şafak yıldızının yolculuğu... aslan, cadı ve dolap kadar olmasa da belli bir çıtanın üzerinde. özellikle ilk sahne gayet başarılı ve unutulmaz
0
2 years ago

Who liked The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

Who wishlisted The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

Shelves that Include The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

Interesting content shared about The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

^ Back to Top