The Core (2003) poster

The Core (2003)

Director
Country
USA
Runtime
135 minutes
Arcadia Dünyanın çeşitli yerlerinde sebebi açıklanamayan felaketler meydana gelmesi üzerine arkasındaki sırrı çözmek için bilim adamlarından olusan bir ekip kurulur.Yapılan araştırmalar sonucu hiçte iç açıcı değildir.Dünya merkezindeki çekirdeğin dönüşü durmuştur ve bir şeyler yapılmazsa yer yüzündeki her şey yok olacaktır.Akademi Ödüllü Hillary Swank başrolde , Yardımcı rollerde ise Delroy Lindo, Emmy Ödüllü Stanley Tucci ve Akademi Ödölü adayı Alfre Woodard'ınoynadığı bu etkileyici macera ile gerilim dolu bu yolculuğa hazır olun.

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Temeli çok uçuk ve fizik kurallarına aykırı olsa da izlemesi keyifli bir felaket-kıyamet filmiydi. Süresi biraz daha kısa olabilirdi. Efektlerden gerçekten berabat ötesiydi keşke biraz özenselerdi dönemine göre bile çok kötü. Filmin en sağlam yönü oyuncu kadosuydu. İzlenebilir.
2
over 1 year ago
yigidoo profile photo
yigidoo
kurgusu çok iyi bir film
0
over 1 year ago
atillalkan profile photo
atillalkan
Çok ucuk bir filmdi.gereksiz
0
2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
dünyanın çekirdeğine inme fikrini ilk defa bir filmde gördüm.
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Dünyanın çeşitli yerlerinde sebebi açıklanamayan felaketler meydana gelmesi üzerine arkasındaki sırrı çözmek için bilim adamlarından olusan bir ekip kurulur.Yapılan araştırmalar sonucu hiçte iç açıcı değildir.Dünya merkezindeki çekirdeğin dönüşü durmuştur ve bir şeyler yapılmazsa yer yüzündeki her şey yok olacaktır.
0
over 2 years ago

Who liked The Core

Who wishlisted The Core

Shelves that Include The Core

Interesting content shared about The Core

^ Back to Top