The Day After Tomorrow (2004) poster

The Day After Tomorrow (2004)

Director
Country
USA
Runtime
124 minutes
cinemarty İklim bilim uzmanı olan Jack Hall, Antarktika’da büyük bir buzulun koptuğunu keşfeder. Ancak henüz fark etmediği şey ise bu olayın, dünya popülasyonunu etkileyecek bir doğal afetin tetikleyicisi oluşudur. Son üç haftadır aralıksız yağmurlar yağmaktadır ve tüm dünyada bir dizi iklimle ilişkili felaketler meydana gelmeye başlamıştır. Herkes dünyanın yeni bir buzul çağına girmekte olduğunu fark eder. İnsanlar, mümkün mertebe yaşadıkları alanları terk ederek güneye doğru daha sıcak iklim şartlarının olduğu bölgelere toplanmaya başlar. Jack, New York’ta mahsur kalan ve donma tehdidi altındaki oğlu ve arkadaşlarını kurtarmak için kendi canını ortaya koymaya hazırdır. Kurtuluş Günü’nün yaratıcısı Roland Emmerich’den etkileyici bir aksiyon ve gerilim filmi daha.

yahsiii07 profile photo
yahsiii07
Küresel ısınma ve iklim değişikliklerin ne denli büyük bir felakete sürükleyebileceğini anlatan güzel bir film. 2004 yapımı olmasına rağmen kullanılan görsel efektler ve sahneler oldukça etkileyici. Senaryo-kurgu gayet izlettiriyor.
1
1 year ago
Numenor profile photo
Numenor
Her ne kadar ABD yapımı ve ABD odaklı olsa da sonunda verilen mesaj oldukça etkilidir. Görsel olarak da güzel bir filmdir, tavsiye ederim.
0
almost 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
çok etkileyici ve güzel bir yapım tavsiye ederim
0
over 2 years ago

Who liked The Day After Tomorrow

Who wishlisted The Day After Tomorrow

Shelves that Include The Day After Tomorrow

Interesting content shared about The Day After Tomorrow

^ Back to Top