The Disappearance of Eleanor Rigby: Them (2014) poster

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them (2014)

Tags
Drama
Director
Country
USA
Runtime
123 minutes

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk 2 filmi izlediyseniz bunu izlemeyin. Bunu izlediyseniz ilk 2 filmi izlemenize gerek yok çünkü onların birleştirilip kısaltılmış bir versiyonu. Seri genel olarak romantizmden yoksun. Anlattığı hikayeyi 2 taraf açısından izliyoruz ama anlatılan hikaye çok düz geldi bana.
1
4 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Konusunu okuyup da ilginç, aksiyonlu, bol dramlı bir film bekleyenlere şaşırıyorum. Konu bu ve olay bunun üzerinde gidecek belli ki, o yüzden sıkıcı diye eleştirmek yersiz bence. Film sana zaten sıkıcı olacağını söylüyor, fazlasını bekleyenler için milyon tane seçenek var ayrica. Ben ne ile karşılaşacağımı biliyordum o yüzden fena bulmadim.yok yere heba edilen bir sürü ilişki var, bu film de bu ilişkilerden birini konu almış. Her filmden hareket beklemeyenlerdenseniz begenebilirsiniz.
0
over 1 year ago
hexagon profile photo
hexagon
katılıyorum ,kesinlikle zaman kaybı
0
almost 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
film aşk -dram-romantik gibi lanse ediliyor lakin bu üçüyle uzaktan yakından ilgisi yok bir kaç kere kapatacak gibi oldum yine de dayandım , film zaten gereksiz uzun ve sıkıcı , tek bir çizgi üzerinde ilerliyor film hiç bir heyecan aşk dram falan yok yani kesinlikle zaman kaybı ....!
1
almost 2 years ago

Who liked The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

Who wishlisted The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

Shelves that Include The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

Interesting content shared about The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

^ Back to Top