The Expendables 2 (2012) poster

The Expendables 2 (2012)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
103 minutes
KerseL Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), ekibe yeni katılan Billy the Kid (Liam Hemsworth) ve Maggie (Yu Nan) ile birlikte Mr. Church (Bruce Willis) basit gibi görünen bir iş için çağırdığında yeniden bir araya geliyor. Verilen görev Barney ve eski usul paralı askerlerden oluşan ekibi için kolay bir kazanç fırsatı gibi görünüyor. Ancak işler yolunda gitmiyor ve içlerinden biri öldürülüyor. Bunun üzerine Cehennem Melekleri düşman bölgesinde arkadaşlarının intikamını almaya karar veriyor. Zıt güçler aracılığıyla hasarın karşılığını veriyor ve tam zamanında beklenmedik bir tehdidi durduruyor. Ancak bütün bunlar kardeşlerini acımasız bir şekilde öldüren düşmanlarını adaletle tanıştırma istekleriyle karşılaştırılamıyor bile. Bunu da Cehennem Melekleri tarzında gerçekleştiriyorlar.

alicancam profile photo
alicancam
Bu kadroyla böyle bir aksiyon çok iyi de olmuş.
2
over 1 year ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
Mükemmel bir kadro. Özellikle chuck norris'i görmek güzeldi. Ilk filme oranla dram gücü de yüksek, Van Damme in kötü karakter rolüne çok iyi büründüğü bir film olmuş. Yine ilk filmde olduğu gibi stallone kuru aksiyon gibi gözüksede alttan alta insani bir temanın da yürümesini sağlıyor. Van Damme'ın şu tıradını da es geçmeyelim: "saygı her şeydir. O olmadan hepimiz sıradanizdir. Sıradan, basit insanlar! Saygı öğretilmek zorunda." Ve "savaşçılar koyun gibi ölmeyi hak etmezler." Efsane olmayı hak eden bir aksiyon serisi izliyoruz.
1
almost 2 years ago
Lioness profile photo
Lioness
Jason Statham ve Slyvester Stallone arasındaki uyum çok iyi ya :D
0
2 years ago
Denizhan profile photo
Denizhan
1 2 ve 3 izlemeyenler çok ve çok şey kaçırır hele böyle bir kadro varken.
0
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Aksiyon sahneleri harika. Bazıları saf aksiyon filmlerini sevmez fakat ben bunu yine de ayrı tutuyorum klasik akiyon filmlerinden. Çünkü bir çok efsane aksiyon oyuncusunu aynı sahnelerde görmek bile heyecan veriyor.
1
over 2 years ago
tunaa profile photo
tunaa
Yönetmenliğini Sylvester Stallone'nun yaptığı ve aklınıza gelebilecek tüm kaslı abilerin oynadığı, göze hitap eden bir film. seyir zevki hoş.
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
sağlam kadro.ilk filmdeki gibi aksiyonu güzel.izlenir.8/10
0
over 2 years ago

Who liked The Expendables 2

Who wishlisted The Expendables 2

Shelves that Include The Expendables 2

Interesting content shared about The Expendables 2

^ Back to Top