The F Word (What If) (2013) poster

The F Word (2013)
(What If)

Director
Country
Ireland
Runtime
98 minutes
Neslii ilm, uzun vadeli ilişkisini hüsranla sonlandırmış Chantry ile karşı cinsten yana şansı hiç bir zaman yaver gitmemiş olan Wallace'ın arkadaşlık ilişkisinin zaman içerisinde büyük bir aşka dönüşmesini konu alıyor.

otekiben profile photo
otekiben
klişe olayını aşıp malumun ilanı gibi olması bir eksi, daha da fena bir klişe olan olağanüstü davranışlar ve tesadüfler gördüğümüz finali başka bir eksi, vasat sinematografi, başarısız replikler, sistematik akış vs... vs... ama çok şirin bir film be atam. birde o klişelerin arasında bazı süper detaylar da var başarılı olan. ayrıca bin yılların olayı "aşk"ı klişelerden uzak aktarabilmek imkansız gibi bir şey zaten.
2
8 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Daniel Radcliffe'i en son Harry Potter serisinin ilk filmlerinde izlemiştim. Şimdi böyle görünce insan kendini yaşlanmış hissediyor. Filme gelirsek beklediğimden iyi çıktı diyebilirim. Son zamanlarda romantik filmlerin çoğu sıkıcı bir tarza sahip olsa da bu film sıkmadan kendini izlettiriyor. Sanırım bunu da Daniel Radcliffe ve Zoe Kazan'ın arasındaki enerjiye borçlu. Özellikle başroldeki bu 2 ismin oyunculukları bana gayet samimi geldi.
0
almost 2 years ago
mine. profile photo
mine.
sıkıcııııııııı
1
almost 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
sıkılmadan izledim, boş zamanlarda izlenecek hoş sade bir film :)
1
almost 2 years ago
TabuttaRovasata profile photo
TabuttaRovasata
Aşkı sade bir şekilde anlatan,
son dönemin iyi romantik komedilerinden birisi.
1
almost 2 years ago

Who liked The F Word

Who wishlisted The F Word

Shelves that Include The F Word

Interesting content shared about The F Word

^ Back to Top