The Family (Malavita) (2013) poster

The Family (2013)
(Malavita)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
111 minutes
potakal Manzoni ailesinin kökenleri, aslında kötü şöhretli bir mafya geleneğine dayanmaktadır. Fransa’nın Normandy bölgesine, tanık koruma programı çerçevesinde yerleştirilen Manzoniler, Black soyadını alırlar ama yeni çevrelerine alışmakta “biraz” zorluk çekerler. Anne Maggie kasabanın merkezini talan ederken, kardeş Blake’ler okulda gizlice terör estirirler; Fred Blake adını alan Giovanni Manzoni ise her şeyi kontrol altında tutmaya çalışırken elinden ‘kazalar’ çıkar.

hexagon profile photo
hexagon
fena değil..
1
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
film kötü değildi demek isterdim ama diyemem siz değerli arkadaşları kandırmış olurum . film kötüydü bu kadro ile bu konu ile ne film yapılırdı . 30 milyon dolar bütçe ile bu kadar olmuş demek ki .. filmin sonunda çalan gorillaz - to binge adlı parça mükemmeldi http://www.youtube.com/watch?v=LMnrFiG8FRo film zaman geçirmelik çok vaktiniz varsa yine de siz bilirsiniz :)
1
over 2 years ago
EMREAYAN profile photo
EMREAYAN
Yönetmeni Luc Besson olunca, Robert de Niro gibi bir efsaneyi görünce ve yanında da Michelle Pfeiffer gibi bir oyuncu olunca, haliyle çıtamızı yüksek tutuyoruz. Bu çıtayı bu hale kendileri getirdi zaten. Peki nasıl oluyor da artık Robert de Niro filmleri sıradan olabiliyor insan anlam veremiyor. Kötü değildi ama son 20 dkda istediğimiz kaliteye ulaşabildi.
2
over 2 years ago
zubercan profile photo
zubercan
iki harika oyuncu Robert De Niro ve
Michelle Pfeiffer var. Başka söze gerek var mı? Film tabiki harika
0
over 2 years ago
starch profile photo

Who liked The Family

Who wishlisted The Family

Shelves that Include The Family

Interesting content shared about The Family

^ Back to Top