The Fighter (2010) poster

The Fighter (2010)

Director
Country
USA
Runtime
116 minutes
lews Micky Ward abisinin yolundan gidip boksör olur , abisi antrenörlüğünü annesi menajerliğini yapmaktadır ama abisi Dİcky nin yaşam tarzı Micky nin kariyerinide tehlikeye sokmaktadır.

lews profile photo
lews
Klasik bir boks filmi diyebilirim ama bir boks filminde oyunculuklar nasıl ön plana çıkabilir onu göstermiş Christian Bale mükemmele yakın oynamış, Amy Adams ve Mark Wahlberg inda performanslarıyla uyarlama senaryosuyla fighterı izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.
0
7 months ago
YusufCK34 profile photo
YusufCK34
Christian Bale var yetmez mi dediğim film
0
2 years ago
KuledekiAdam profile photo
KuledekiAdam
Christian Bale'e bir alkış daha.. The Machinist'in ardından onu yeniden rolüne uygun şekillendirdiğini gördük. Film için pek fazla söylenecek bir şey yok güzel uyarlama. Christian Bale için ise kelimeler kifayesiz gerçekten.
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Dicky Ecklund (Christian Bale) zamanın efsane boksörlerindendir. Ancak yeteneğini boşa harcamış ve gözden düşmüştür... Micky Ward (Mark Wahlberg) Dicky'nin daha yolun başında olan üvey kardeşidir. Tüm hayatını abisinin gölgesinde geçirmiştir.

Bir zamanlar "Lowell'in Gururu" olan Dicky, Sugar Ray Leonard ile olan maçı kaybettikten sonra zor zamanlar yaşamış ve teselliyi uyuşturucuda aramıştır. Bu arada küçük kardeşi Micky ailenin boksörü olmuştur. Ancak ne kadar çalışırsa çalışsın ardı ardına dövüşler kaybetmektedir.

Annesi Micky'nin kariyerini yönetirken üvey abisi de onun boks eğitimiyle ilgilenmeye çalışmaktadır. Son dövüşünde neredeyse canından olacak olan Mickey, yeni kız arkadaşının tavsiyesine uyar ve ailesiyle bağlarını koparır. Böylece uyuşturucu bağımlısı üvey abisi olmadan kendi çalışmaya başlar. Dünya Şampiyonası'nda bir şans yakaladığında sorunlu ailesi yeniden hayatına girer. Ancak bu sefer gerçek anlamda bir aile olabilmeyi başarmaları gerekmektedir.
0
over 2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
dövüş filmlerinden hoşlananlar için dövüş sahnesi az gelebilecek, dram yüklü, boks teknikleri açısından oldukça başarılı bir film. gerçek hayattan uyarlama. the fighter da karakterler ringte rakibe, evde aileye, hapishanede uyuşturucuya, sokakta kendilerine karşı yürütülen kötü kampanyaya karşı dövüşüyorlar. gerçek rakip hayat değil midir bir yerde?
1
over 2 years ago

Who liked The Fighter

Who wishlisted The Fighter

Shelves that Include The Fighter

Interesting content shared about The Fighter

^ Back to Top