The Fly (1986) poster

The Fly (1986)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
96 minutes
mineucar Seth, kendine güvenen, işine bağımlı ve kafayı bozmuş bir bilim insanıdır. Veronica ise bir maddeyi ışınlamak gibi planları, daha da tuhafı icatları, olan bu adamla röportaj yapmak isteyen bir gazetecidir. Veronice, Seth'in deneylerinden ilk sonuç alışına tanık olur. Seth kadının önünde kendisini bir noktadan bir diğerine ışınlamayı başarmıştır. Ancak deney esnasında tüpe giren bir sineğin varlığından kimse haberdar değildir. Seth, kısa bir süre sonra karmaşık başkalaşımının sonucu olarak sinek özellikleri edinmeye başlar. Bu kendi kimliğinden uzaklaşmasına sebep olacaktır.

umrant profile photo
umrant
Gayet nadide bir parça.Jurrasic parktan daha çok bildiğimiz karizmatik bilim adamı jeff goldblum hatrına bakayım dedim bilimkurgu haftasında.Bence efektler zamanının ötesinde ve bir biyolog olarak moleküler füzyon hikayesinide fazlasıyla ikna edici ve başarilı buldum.Keyifle merakla izlenir...
4
4 months ago
madameasena profile photo
madameasena
1
6 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Çekildiği yılı da hesaba katarsak oldukça başarılı bir film öneririm izlemenizi.
1
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
1986 yılına göre üst düzey bir film olmuş... başarılı...
2
almost 2 years ago
cinemarty profile photo
cinemarty
Brundlefly :) Chris Walas abimiz öyle bi makyaj yapmış ki,şimdiki Dijital görsel efektlere küfrediyorum Birde ayrıca Chris W. "Gremlinler"in yaratıcısı ve Piranha'nın özel niteliklerini belirleyen kişi.
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Seth Brundle, karizmatik bir karakteri olan, hafif çılgın bir bilim adamıdır. Kadın gazeteci Veronica Quaife, maddenin teleportasyonu yani ışınlanma üzerinde çalışan bu genç dahiyi haber konusu yapmıştır. Genç kadın Brundle'ın ilk defa bir canlıyı ışınlamayı başardığı zafer anına şahit olur. Ancak ışınlanma modülüne Brundle ile birlikte girmiş olan küçücük bir sinek, herkesin gözünden kaçmıştır.Genç bilim adamı ve güzel gazeteci arasında gelişen duygusal yakınlaşma, kısa süre içinde Brundle'da gelişen ruhsal ve fiziksel farklılıklar tarafından gölgelenecektir. Brundle'ın moleküler yapısının bir sineğinkiyle birbirine karışmış olduğu anlaşıldığında, iki sevgilinin gözleri önünde gerçekleşen acı verici trasformasyon süreci, zamana karşı bir yarışa dönüşür.
0
over 2 years ago
starch profile photo

Who liked The Fly

Who wishlisted The Fly

Shelves that Include The Fly

Interesting content shared about The Fly

^ Back to Top