The Fourth Kind (2009) poster

The Fourth Kind (2009)

Country
USA
Runtime
98 minutes
BuseY. Alaskanın Nome bölgesinde 1960lı yıllardan bu yana insanlar hiç bir iz bırakmadan kaybolmaktadır. Daha önce FBI ajanları bu bölgede araştırma yapmışsa da, insanalrın nasıl kaybolduğu gizemi çözülememiştir. Psikayatrist Dr. Abigail Tyler, hastalarının birinde oldukça ilginç bir travma durumuna rastlar ve gizemli birtakım olaylarla karşı karşıya kalır.

oguzhanozcan profile photo
oguzhanozcan
filmin girişi ile birlikte etkisinde bırakan bir film.
0
12 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Açıkçası fena film değildi. Uzaylı korku filmlerini genel anlamda severim. Bu filmin de farklı bir çekiciliği farklı bir atmosferi vardı. Gece tek başınıza izlemeniz tavsiye olunur. Gündüz herhangi bir etkisinin olacağını sanmam. Ama sadece türün severlerine öneririm diğerlerinin beğenmeyeceğine eminim.
2
1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
belgesel turunde korku filmi diyebiliriz, gerilim dozu yuksek. uzayli ve insan temasini daha dogrusu uzaylilar tarafindan kacirilan insanlari konu aliyor. fazla efekt yok, uzayli da gormiceksiniz aslinda.. ama bazi sahneleri sizi neredeyse uzaylilarin varligina inandirabilicek seviyede belgeselimsi. ilk defa izledigimde tek basima bos bi evdeydim, daha fazla keyif almaniz icin size de aynisini oneririm.
2
over 1 year ago
BuseY. profile photo
BuseY.
filmin biraz ağır ilerlediğini düşünüyorum. eski kayıtlar hiç gerçek gibi durmuyordu. uzaylılara ilgim olduğu için izledim ama daha gerçekçi olabilirdi.. gerilim türüne uygun bir film.
1
over 2 years ago

Who liked The Fourth Kind

Who wishlisted The Fourth Kind

Shelves that Include The Fourth Kind

Interesting content shared about The Fourth Kind

^ Back to Top