The Frozen Ground (2013) poster

The Frozen Ground (2013)

Director
Country
USA
Runtime
105 minutes
yabann 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 yıl hapse mahkum edilen Amerika'nın en azılı serili katillerinden biri olan Robert Hansen'ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor. Emekliliğine haftalar kalmış dedektif Jack Halcombe son iki yılda 8 kadının benzer şekilde ortadan kaybolmasının ardında bir seri katil olduğundan şüphelenmektedir. Ancak ortada tek sağlam bir ipucu bile yoktur. Fakat bir gün Cindy isimli genç bir kız arkasında iz bırakmayan katilin elinden son anda kurtulmayı başarır. Dedektif Jack, Cindy ile görüşüp kanıtlar toplamaya çalışmaktadır katil ise Cindy'nin peşindedir.

sabriayes profile photo
sabriayes
daha iyi olurdu aslında bu film. hikaye gerçek olmasa ortalama polisiye der geçerim. bi de sanki gösterilmesi gerekenler gösterilmedi gibi. 90'larda çekilseydi çok daha güzel olurdu diye düşünüyorum.
3
10 months ago
yabann profile photo
yabann
Filmde hayatı anlatılan 75 yaşındaki Alaskalı seri katil Robert Hansen dün öldü . http://haberkibris.com/alaskali-seri-katil-75-yasinda-oldu--2014-08-22.html
0
over 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Nicolas Cage son zamanlarda her filmden çıkıyor maşallah diyoruz öncelikle :) Gerçek bir hikayeden uyarlama olması ve güzel konusu filmi izlenir kılıyor . John Cusack tam rolün hakkını vermiş ben oldukça beğendim .. Ortalamanın biraz üzeri bir film benim için . İzleyen sayısı azlığı beni şaşırttı tavsiye ederim.
0
over 2 years ago

Who liked The Frozen Ground

Who wishlisted The Frozen Ground

Shelves that Include The Frozen Ground

Interesting content shared about The Frozen Ground

^ Back to Top