The Grudge (2004) poster

The Grudge (2004)

Director
Country
USA
Runtime
91 minutes
Sezgii Karen Japonya'da sosyal görev eğitimi alan, bir değişim programı öğrencisidir. Ve her şeyden habersiz bir şekilde o gün işe gelmeyen bir hemşirenin yerine çalışır. Söz konusu eve girdiğinde, yaşlı bir kadın olan Emma nin karmakarışık bir hale gelmiş evde donakalmış olarak oturduğunu fark eder.Yaralanmış ve paniğe kapılmış kadının yanına doğru yaklaşırken, üst kattan tuhaf sesler duyar. Ne olduğunu araştırdığında, hayal bile edemeyeceği kadar korkutucu doğa üstü bir kabusla karşılaşır.Bu evin içinde yıllar önce doğan korkunç bir uğursuzluk, evin içindeki terör zincirinin nedenidir. Daha fazla insan öldükçe, Karen bu dehşet döngüsünün içine çekiliyor ve intikamcı lanetin sırrını öğreniyor.

blackclaw profile photo
blackclaw
Korku filmi pek sayılmaz aslında gerilim kategorisine girer. Korkutacak şeyi önceden gösterdikleri için korkmuyorsunuz. Onun dışında konusu iyi ses efektleri iyi (özellikle o kadının çıkardığı sesler) .
1
11 months ago
filmsever profile photo
filmsever
Filmi izledikten sonra,filmdeki ruhun çıkardığı sesi benimde çıkarabildiğimi keşfettim :D
0
over 2 years ago
tyler profile photo
tyler
üni. yıllarında odamın duvarına kocaman bir afişini asmıştım. ev arkadaşım sırf bu afiş yüzünden odama giremez olmuştu :)
1
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
şimdi yorum yaparken anladım ki , bende az manyak değilmişim yani , la madem ödün patlıyor korkuyorsun ne diye izliyorsun ki ? neyse filme geleyim .. şu abla sesler çıkarmadı mı bababagaagga diye böyle aha o an kalbimin durduğu yerine başka bir evrene geçtiğim andı , hele hele şu şizofren saçları ve duş sahnesi yok mu etkisi şu ana kadar tesirlidir bende . izleyin abi korku filmleri seviyorsanız izleyin bayılırsınız ..
0
over 2 years ago

Who liked The Grudge

Who wishlisted The Grudge

Shelves that Include The Grudge

Interesting content shared about The Grudge

^ Back to Top