The Hangover Part III (2013) poster

The Hangover Part III (2013)

Director
Country
USA
Runtime
100 minutes
Arcadia Kurt sürüsünün Bangkok'u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve 'olaysız' biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir. Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir. Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir hayat demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi 3 dostunun omuzundadır! Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi yok. Filmin yönetmenliğini yine Todd Phillips üstlenirken, "Wolfpack" yine tabii ki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis'ten oluşuyor.

Sezgii profile photo
Sezgii
2.filmde klasik devam filmi olmuş diye çok ısınamamıştım belki 3 daha eğlenceli olur fikriyle izledim ama felaket. Hiç beğenmedim.
1
6 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bu film benim için biraz hayalkırıklığı oldu ve açıkçası seriye pek de yakışmadı gibi. Tabi yine güldüğüm sahneler oldu ama maalesef diğerleri gibi doya doya kahkaha atamadım. Eğer bu şekilde düşüşe devam edecekse devamının gelmemesi iyi olur. Tadında bırakılmasını tercih ederim.
0
over 1 year ago
beyzagne profile photo
beyzagne
beklentimin çok çok düşüğüydü malesef..
0
almost 2 years ago
marilyn profile photo
marilyn
en güzeli 2.Hangover.3.sü tamen aşkın son demleri gibi sıkııcı
0
2 years ago
Joker profile photo
Joker
After watching the first of any trilogy, you are usually not satistfied with 2nd and 3rd. But you never miss them anyway. Same situation for Hangovers. You'll have a good time though, you are just not going to laugh as much as you think you will.
0
over 3 years ago

Who liked The Hangover Part III

Who wishlisted The Hangover Part III

Shelves that Include The Hangover Part III

Interesting content shared about The Hangover Part III

^ Back to Top