The Happening (2008) poster

The Happening (2008)

Country
USA
Runtime
91 minutes
aldagmc Birdenbire nereden geldiği belli olmadan. Bir kaç dakika içinde Amerika’nın bir çok şehrinde sebebi açıklanamayan, kanınızı donduracak garip ölümler meydana gelmeye başladı. İnsan davranışlarındaki bu garip değişikliğe neyin sebep olduğu bilinmiyor. Yeni bir terrorist saldırı mı? Yapılan yüksek teknolojik deneylerde ters giden bir şeyler mi oldu? Bir tür şeytani toksik silah mı? Yoksa kontrolden çıkan bir virus mü? Hava yolu ile mi yoksa suyla mı bulaşıyor? … ve nasıl?

alicancam profile photo
alicancam
Shyamalan filmler hep sıradışı olur. Sürükleyici olur. O yüzden sıkılmassınız.
0
over 1 year ago
StarDust profile photo
StarDust
elliout cok güzel canlandırılmış. alma nın neden orada olduguna bile anlam veremedim. olayların sebebini, gozunuze sokularak anlıyorsunuz zaten. ondan sonrası ise klasik gidiyor. müzikler hoştu. vetüm olumsuzluklara rağmen sıkılmadan izlediğim orta halli bir film.
2
almost 2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
"cok sorgulama; izle ve git" demisler... yedik yine omrumuzden iki saat :(
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Görünen bir uyarı olmadan ortaya çıktı. Birdenbire nereden geldiği belli olmadan. Bir kaç dakika içinde Amerika’nın bir çok şehrinde sebebi açıklanamayan, kanınızı donduracak garip ölümler meydana gelmeye başladı. İnsan davranışlarındaki bu garip değişikliğe neyin sebep olduğu bilinmiyor. Yeni bir terrorist saldırı mı? Yapılan yüksek teknolojik deneylerde ters giden bir şeyler mi oldu? Bir tür şeytani toksik silah mı? Yoksa kontrolden çıkan bir virus mü? Hava yolu ile mi yoksa suyla mı bulaşıyor? … ve nasıl?
0
over 2 years ago

Who liked The Happening

Who wishlisted The Happening

Shelves that Include The Happening

Interesting content shared about The Happening

^ Back to Top