The Host (2013) poster

The Host (2013)

Director
Country
USA
Runtime
125 minutes

mistafa profile photo
mistafa
filmin sonunu zor getirmiştim hatırlamıyorum tam belki yarısında bırakmışta olabilirim
0
1 year ago
gizemkyz profile photo
gizemkyz
ben kitabı çok beğenmiştim. filmden de çok şey umdum ama hiçbir şey bulamadım. kitapla alakası yoktu. tamam kitap çevirilerinde kelime kelime aynı olması hoşuma gitmez zaten ama bu bambaşka bi kurguydu.
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
fantastik-BilimKurgu çok severim , ama yine de filmi izlemeyi uzun süre ertelemiştim keşke ertelemeseymişim hiç sıkılmadan beğenerek izlediğim bir film oldu , farklı da bir konusu var bence özellikle bu türde film sevenlerin beğeneceğini düşünüyorum
1
2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
Seneler önce kitabını okumustum ve sevmedigim halde merak edip filmini de izledim nedense. Bilimkurgu severim ama bu gercekten cok abuk subuk bir film. En az kitabı kadar gereksiz
2
2 years ago
baransel profile photo
baransel
GAYET SÜRÜKLEYİCİ İZLENMELİ
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Dünyamız görünmeyen bir düşman tarafından istila edilmişti. İnsanların bedenleri, bu istilacılar için sahiplik yaparken bedenler bir değişikliğe uğramamış gibi görünse de, zihinleri ele geçiriliyordu. Neredeyse herkes teslim olmuştu.

Geriye kalan vahşi birkaç insandan biri olan Melanie, yakalandığı zaman sonunun geldiğine inanır. Göçebe, Melanie'nin bedenini alan ruh, yetkililer tarafından bir insan bedeninin içinde yaşarken karşılaşabileceği zorluklar hakkında uyarılmıştır: Baskın duygular, hislerin yoğunluğu, çok canlı olabilen anılar Ama Göçebe'nin beklemediği bir zorluk vardır: Bedeninin önceki sakini zihninden vazgeçmeyi reddeder.

Göçebe, Melanie'nin düşüncelerinin derinlerine inerek geri kalan insanların nerde olduğunu öğrenmeye çalışır. Ama Melanie'nin zihninde tek görebildiği, sevdiği adamın, hâlâ saklanan bir insan olan Jared'ın hayalidir. Bedeninin arzularına direnemeyen Göçebe, yakalamak zorunda olduğu bu adama karşı özlem duymaya başlar. Dış güçler, Göçebe ve Melanie'yi, aslında istemeseler de, ortak bir hedefte birleştirir ve birlikte sevdikleri adamı bulmak için tehlikeli ve sonu belli olmayan bir macera için yola koyulurlar..
0
over 2 years ago

Who liked The Host

Who wishlisted The Host

Shelves that Include The Host

Interesting content shared about The Host

^ Back to Top