The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014) poster

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2014)

Director
Country
USA
Runtime
123 minutes
PaRaNoYa7 Tüm zorluklara rağmen, Katniss Everdeen iki kez Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı başarmıştır. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı başarmış olsa da, hala güvende değildir. Capitol öfkelidir. Capitol intikam istiyordur. Geride kalanların bedelini kim ödeyecek? Katniss. Daha da kötüsü, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da açıkça belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne arkadaşları ne de 12. Mıntıka’daki insanlar, hiç kimse güvende değildir.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Hoş bir film olmuş. Kitap serisinin de sadece ilk ikisini okumuştum üç bilmiyorum ama sanki bölünmese daha iyi olurmuş gibi geldi.
3
7 months ago
alicancam profile photo
alicancam
orta halli. boşuna bölmüşler senaryoyu
0
11 months ago
arifcicek profile photo
arifcicek
Vizyona girdiği anda o kadar çok ses getirmişti ki izleyince hayal kırıklığına uğruyorsun. Filmden ziyada dizi bölümü gibi olmuş. Belki part 1 demelerinin sebebi bu.
0
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
İLKİNDEN KÖTÜ Senaryo saçmalamaya başlamış. İlk filmde bir tek, iyi işlenmemiş bile olsa, güzel ilginç bir senaryo vardı. Burda onu da batırmışlar. Büyük bütçeli ve gişe gelirli olmasına rağmen mekan zengiliği hiç yok...Bölüm 2 sine bakmam bile.
0
over 1 year ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Filmi ikiye bölüp çekerek artık daha çok nasıl para kazanırız diyip izleyiciyi enayi yerine koymak kimin fikriydi merak ediyorum. Beklediğim kıvılcım bu filmde var ama gereksiz uzun. 45 dakikası filan çöp. 3. film ikiye bölünmeseydi eğer diğer 2 filmi de gölgede bırakabilirdi. Bu haliyle ki finaliyle de normal bir bilimkurgu dizisinin sezon finalinden farkı yok. Böyle serileri özellikle 2. filmden sonra açgözlülük yüzünden mahvetmekten artık vazgeçilmesi lazım.
1
over 1 year ago
xavalon profile photo
xavalon
Çok sıkıldım izlerken. Ki serinin takipçisi olarak bu bölümü renksiz, sıkıcı buldum. Bol bol taş toprak yıkıntı toz duman. Jennifer Lawrence'in oyunculuğunu pek beğenmem. Bu yapımda da tek bir mimikle filmi bitirmiş. Hep aynı yüz ifadesi filmin başından sonuna kadar. Boş vakitiniz varsa izleyin.
0
over 1 year ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Kitabını okumadım bir bilgim olmadan izledim filmi. Hayli şaşırdım, heycanla bekledim neler olacak diye. Başarılı bir filmdi bence.
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
film genel olarak gerçekten çok iyiydi özellikle son sahne süperdi tam yerinde bitirmişler heyecanla bekliyorum devamını :)
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İyi filmdi fakat kitabı bölmek yerine bütün olarak çekselerdi eminim çok daha güzel olurdu.
0
over 1 year ago
Denizhan profile photo
Denizhan
Güzeldi ya ama zevk alamadım tam istediğim gibi değildi beklentilerimin altındaydı ve bir kaç sahne hariç çok sessizdi.
0
almost 2 years ago
Poker profile photo
Poker
Bir filmin iyi olabilmesi için bizim üzerimizde duygu bırakması gerekir.Bu film ne kadar diğer filmlerine göre daha hareketsiz olmasına rağmen bana duygu geçirebildi.Kendimi filmin içindeymiş gibi hissettim.Filmi bu özelliği bile benim için yeter.VE SON OLARAK BU FİLMİ İZLEYİN DİYORUM.
2
almost 2 years ago
IlayDE profile photo
IlayDE
Rahmetli Philip Seymour Hoffman'ın yüzü suyu hürmetine katlandım. Zaten filmin sonunda yad etmişler. Bu tarz filmlerin uzun dahi olsa tek parça halinde seyirciye sunulmasından yanayım. Sabırla bekliyoruz devamını....
0
almost 2 years ago
okandemirel profile photo
okandemirel
Buradaki yorumcu arkadaşlara çok teşekkür ederim sayenizde filmi beklentim düşük gittim ve gayet beğendim filmi. Eğer diğer türlü gitseydim farklı çıkabilirdim o salondan :)
1
almost 2 years ago
Kitap profile photo
Kitap
filmi genel olarak beğendim ama eksik bir şeyler vardı zevk alamadım sinemada izlememe rağmen
2
almost 2 years ago
Peris profile photo
Peris
Film 2. bittiği yerden başlayıp, 3. ortasında bitiyor. Son bölüm olmadan tat vermiyor. Gerçektende biraz uzun bir tek film olması daha iyi olurmuş. Kitapta sorun olmayan şeyler sinemada tekrar gibi duruyor. Seriyi sevenler mutlaka sinemada izleyecektir. ama en sağlıklısı son bölm çıktığında ikisini birden seyretmek...
1
almost 2 years ago
gkhn. profile photo
gkhn.
Oldukça samimi söylüyorum,sinemaya gitmeyin izlemek için. Ara da muhtemelen sinemayı terkedersiniz. Filmin sonunda oh be zulüm bitti diyen birini alkışlarsınız :)) Her şeyi part 2 ye saklamışlar. 1-2 sahne dışında zevksizdi...,
3
almost 2 years ago
hayyam profile photo
hayyam
15 dk oluyor fiilmden çıkalı şu kadarını söyleyebilirim 2s3 dk lık bir fragman resmen ...son filmi 2 bölüm halinde çekilmeye başlandığından beri 1 bölüm 2 ci bölümün fragmanı görevini görüyor resmen ....harry potter la başladı bu furya maalesef daha sonra alacakarınlık ve şimdi de açlık oyunları....
4
almost 2 years ago
ironikali profile photo
ironikali
Filme gösterime girdimi girmedimi bilmiyorum, girmese bile internete düştü ordan rahatlıkla izlenebilir.
0
almost 2 years ago
okandemirel profile photo
okandemirel
daha film gösterime girmeden 73 kişi izlemiş helal valla
2
2 years ago

Who liked The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Who wishlisted The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Shelves that Include The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

Interesting content shared about The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

^ Back to Top