The Hunt for Red October (1990) poster

The Hunt for Red October (1990)

Director
Country
USA
Runtime
135 minutes
Ricky.McFloyd Rus Kaptan Marko Ramius (Sean Connery), Amerika'ya iltica etmeye karar verir ve gemideki KGB subayını öldürerek Amerika'ya yönelir. Onu durdurmak isteyen Ruslar, Amerika'ya kaptanın kontrolden çıktığını ve füzelerini ateşlemeyi planladığını söylerler. Bunun üzerine CIA ajanı Jack Ryan (Alec Baldwin), geminin kontrolünü ele geçirmek ve kaptana eşlik etmek için denizaltıya biner.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bir soğuk savaş aksiyonu. Salt aksiyon arayanlar keyif almaz muhtemelen öyle büyük patlamalar falan yok fakat taktik, strateji ve konu akışı olarak çok başarılı gerçekten. Ayrıca denizaltılar üzerinden gitmesi ayrı güzel. 7,5/10
1
9 months ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Rus Kaptan Marko Ramius (Sean Connery), Amerika'ya iltica etmeye karar verir ve gemideki KGB subayını öldürerek Amerika'ya yönelir.Onu durdurmak isteyen Ruslar, Amerika'ya kaptanın kontrolden çıktığını ve füzelerini ateşlemeyi planladığını söylerler. Bunun üzerine CIA ajanı Jack Ryan (Alec Baldwin), geminin kontrolünü ele geçirmek ve kaptana eşlik etmek için denizaltıya biner.
0
over 2 years ago

Who liked The Hunt for Red October

Who wishlisted The Hunt for Red October

Shelves that Include The Hunt for Red October

Interesting content shared about The Hunt for Red October

^ Back to Top