The Huntsman: Winter's War (2016) poster

The Huntsman: Winter's War (2016)

Tags
Country
USA
Runtime
114 minutes
KerseL Buz Kraliçesi Freya (Emily Blunt), kız kardeşi Ravenna'nın (Charlize Theron) öldüğünü öğrenince, onu hayata döndürebilmek için Büyülü Ayna'yı kullanabilecek son büyücünün yardımına başvurur ve Ravenna, aynanın altından derinliklerinden geri gelir. Şimdi ikisi güçlerini birleştirip çok daha tehlikeli olmuştur. Onları durdurabilmenin tek yolu, bizzat Freya'nın yetiştirdiği, ancak "kalplerini aşka kapatma" emrine itaat etmeyen Eric (Chris Hemsworth) ve Sara'nın (Jessica Chastain) başını çektiği avcıların sürüldükleri ülkelerden gelip yeniden güçlerini birleştirmesidir. Chris Hemsworth ve Kristen Stewart'ın başrolünde oynadığı 2012 yapımı fantastik aksiyon filmi Pamuk Prenses ve Avcı’nın devam filmi.

Turkeywood profile photo
Turkeywood
oyy oyy! bu film harika olmş. pamukprenses hikayesinden ayrı hayala kurulmuş bence cok iyi kurgu ve düşünce. 2. film bi harika ilkini izlemeden bunu izlemyin ama kacırmayın olayları!!!
1
2 months ago
mtufan profile photo
mtufan
avcımızın nasıl avcı olduğunu anlatan, ketun bir adama nasıl döndüğünü gösteren ayrıca avcının bir hitab dan öte çetrefilli ve uzun eğitimler sonrası kazanılan bir ünvan olduğunu anlatan film.
avcı evrenine dair yeni bilgiler verilse de yine boşluklarımız var. cüceler, goblin, boynuzlu yaratıklar. yüzüklerin efendisi gibi her şeyi anlatacakları belli. bekleriz :-) gizli sahneden sonra aklıma gelen "bir sonraki filmde pamuk prenses mi kötü olmaya karar verecek" oldu. aynayı geri istemiyor muydu? ee kırıldı :-) haber getiren kuşta verir gazı.
görsel açıdan önceki filmle aynıydı. doyurucu.
avcımızı herkesi yenen bir kahraman yapmadıkları güzel bir ayrıntı. onlardan çok var. filmi beğendim. eski meraklarımın cevabını alsamda yeni meraklar vermiş olması başarısının devam ettiğinin bir kanıtı.
diğer yandan sara karakterini geri getirmelerini beklemiyordum süpriz oldu. ona da bir hikaye vermişler.
0
4 months ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
film güzeldi.yazılardan sonraki sondan 40. saniyede başka sahne var..
2
4 months ago
xavalon profile photo
xavalon
Hikayenin içinde Goblinler girmeseymiş keşke...
0
4 months ago
burcst profile photo
burcst
Aksiyon,heyecan,romantizm,savaş,dövüş,mizah,her şeyden biraz var,çok beğendim.Hemsworth'lerden Chris yine o anlaşılmaz aksanıyla çok sevimliydi.Ayrıca Sam Claflin'imizi 5dk da olsa pamuk prens rolünde görmek ayrı bir güzellikti ;) Filmde prenses eksikliği var yalnız,gözlerim hep bir prenses aradı.Sanırım bu kez de böyle olsun demişler.İki güzel kötü kraliçe de süperdi.Akıcı ve güzel bir film.
6
5 months ago
seraytaylan profile photo
seraytaylan
yorumları okuduğumda beklentim düşük bir şekilde izlemiştim ama ilk film gibiydi gayet güzeldi..
2
5 months ago
elganja. profile photo
elganja.
4 sene önce gişede fena iş çıkartmayan Pamuk Prenses ve Avcı'nın devam filminin gelmesi kaçınılmazdı, lakin bu sefer yönetmen koltuğunda ilk filmin yardımcı yönetmeni Cedric Nicolas-Troyan var. Fantastik dünyaları ve aksiyonu sevenler için başarılı sayılabilecek, ilk filmden aşağı kalmayan bir devam filmi. Finalde ise hikayenin henüz bitmediği mesajı açıkça veriliyor...
1
6 months ago
faintingangel profile photo
faintingangel
ben sevmiyorum bu tarz filmleri. çok karanlık. iç sıkıcı. bazen de ürkütücü.
0
6 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
İlk filmden daha iyi, daha etkili olmuş. Çok beğendim. Kraliçeler deseniz ikisi de mermer gibi bir surata sahipti. Baktıkça bakası geliyor insanın :D Avcıların eğitilme aşamaları aşırı hoşuma gitti. Sonunda Kraliçe'nin onları sahiplenmesi de on numara beş yıldız bir hareketti. ^^
2
6 months ago
Jackup profile photo
Jackup
Kesinlikle ilk filminden daha başarılı olmuş.Artık Kristen Stewart'ın yokluğundan mıdır yoksa Emily Blunt'ın farkedilen oyunculuğundan mıdır bilemedim ama senaryo ve görsellik de kadroyla birlikte level atlamış
1
6 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Kristen Stewart'ın yokluğu! hissediliyor; böylece filmi gözlerimi devirmeden gayet keyifli bir şekilde izleyebildim =D Bu filmde, ilk filmdeki, Avcı'nın o melankolik takılmalarının, pek kimseye selamı sabahı olmayışının sebebini öğreniyorsunuz. Avcı'nın somurtuk olmadan önceki sevimli hallerine şahit olabiliyorsunuz =] Film ilk filmde de olduğu gibi bana biraz karanlık geldi, yani gizemli güzel anlamda karanlık değil de bildiğimiz ilk anlamıyla karanlık geldi. "Sinema ekranının aydınlığını" arttırmak istedim film boyunca. Bir de şu prensesler kraliçeler hepsi karıştı artık bende. White Queen/ Ice Queen/Queen Freya/Elsa?
2
7 months ago
vapaamies profile photo
vapaamies
Görsellik ve TR Dublajı harika olmuş. Cedric Nicolas-Troyan'ı da yönetmenliğinden ötürü kutlamak gerek. Adam sağlam iş çıkarmış. Konu orta karel ilerlese de, film sıkmadan kendini izlettiriyor.
0
7 months ago

Who liked The Huntsman: Winter's War

Who wishlisted The Huntsman: Winter's War

Shelves that Include The Huntsman: Winter's War

Interesting content shared about The Huntsman: Winter's War

^ Back to Top