The Hurricane (1999) poster

The Hurricane (1999)

Director
Country
USA
Runtime
146 minutes
FairyTalee Kasırga lakabıyla bilinen efsane boksör Robin Carter’ın orta siklet dalında ki büyük ve hızlı yükselişine tanık olduğumuz hikayede artık alanında bir numara aday bir boksör olmaya çok yakın olduğunu görüyoruz. Fakat Carter için olağandışı bir şeyin yaşanmadığı sıradan bir günde, çok sevdiği New Jersey’de arkadaşıyla beraber arabasında oturmaktadır ve aynı zamanda Jersey’de bulunan bir barda üç kişi cinayete kurban gider. İlk olarak Carter’dan şüphelenirler ve kendini aklayamayan genç boksörün kariyeri birden bire mahvolur. Öldürdüğü iddiası ile cezaevine giren Carter tam üç kez üst üste müebbet hapis cezasına çarptırılmak üzeredir…

FairyTalee profile photo
FairyTalee
hakkettiği değeri görmeyen başyapıtlardan bi tanesi. filmin sonunda mutluluktan gözyaşlarınızı tutamayacağınız ender filmlerden. muhteşemdi.
1
1 month ago
yabann profile photo
yabann
Film tek kelime ile başyapıt arkadaşlar .. Bu film arşivinizde mutlaka bulunmalı ve izlemelisiniz , izletmelisiniz ... İzlememiş arkadaşlar çekim yılının 15 yıl önce olmasına bakmasınlar üst düzey bir film tavsiyeme güvenin :)
3
almost 2 years ago

Who liked The Hurricane

Who wishlisted The Hurricane

Shelves that Include The Hurricane

Interesting content shared about The Hurricane

^ Back to Top