The Incredible Hulk (2008) poster

The Incredible Hulk (2008)

Director
Country
USA
Runtime
112 minutes
.SimS. Üzerinde çalıştığı projeye fazlasıyla önem veren bir bilim adamıdır kahramanımız Bruce Banner. Mevcut tüm hücrelerini zehirlemekte olan gama radyasyonuna karşı savaş açmıştır. Bu savaş dahilinde karşı bir kült geliştirmenin peşindedir. Kendi içinde dizginleyemediği bir öfkeyi saçan gücü serbest bırakmaya çalışır. Bu gücün adı Hulk’tır. Geride bıraktığı yaşamından ve bir zamanlar sevdiği kadından uzak kalan Bruce, bu saplantılı konumdan çıkmak için uğraş verirken yok edilme tehlikesi ile de karşı karşıyadır. General Thunderbolt Ross ve askeri bir makine onu ve gücünü yok etmenin peşindedir.

Sezgii profile photo
Sezgii
İlk filmi hiç sevmemiştim, bunda Edward Norton'un hatrına (ne hatırı varsa: ) beğendim. Daha iyiydi. Ama Hulk Avengers'ta daha anlamlı geliyor bana. ^^
1
3 months ago
mervyazc profile photo
mervyazc
İlk Hulk filminden çok daha iyi olduğunu söylemeliyim.Norton Bruce Banner rolününde altından başarıyla kalkmış.Sürükleyiciliği, kurgusu, efektleri ve müzikleri çok başarılıydı. NOT:filmin sonundaki süprize bayıldım :)
2
5 months ago
mels profile photo
mels
İlk filme göre kat kat daha iyiydi. Ancak Bruce'un sürekli değişmesi filmi olumsuz etkilediği de aşikar. İlk filmin devamı gibi yapmaya çalışmışlar sanki ama oyuncular farklı olunca tam olmamış. Yine de Edward Norton'un oyunculuğu izlenmeye değerdi.
5
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Hulk SMASHH!! :) Iron Man kadar olmasa da başarılı bir film olmuş. Neler oldu bu adama kısmı kısa tutulup saklanma kısmından başlıyor. Sanırım Eric Bana'nın oynadığı filmi de biraz hesaba katarak yapmışlar. Bu arada o film pek başarılı sayılmaz.Rakibini çok beğendiğimi söyleyemem ama Hulk üstünden yorumlarsak güzel filmdi. Sonradan karakterin değişiyo olması bir dezavantaj tabi keşke ya hep Norton kalsaymış ya da başlangıcı Ruffalo ile olsaymıştı. Liv Tyler ise her zamanki gibi çok güzel :) 8/10
7
7 months ago
Brook profile photo
Brook
Muhteşem bir Hulk filmiydi. İlk filme göre çok daha başarılıydı. Ama ilk filmde de konu akışı fena değildi be hakkını yemeyeyim :D Ha bir de Liv Tyler'ı Elf olarak hayal ettim bir kaç sefer onun dışında sıkıntı yok :D Mutlaka izlenmeli!
6
8 months ago
KerseL profile photo
KerseL
İlkine göre daha başarılı,daha sürükleyici ve kesinlikle daha iyi bi film
10
8 months ago
mefut profile photo
mefut
Edward'cığımı pek severim ama dönüştüğü yaratıkla uzaktan yakından alakası yoktu, bari yüzünü felan benzetselermiş az, bi de Liv Tyler ile de olmamış cıkk, biraz magazinvari yorum oldu ama bu kadar ekmeğe bu kadar köfte :p
2
over 1 year ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
Mark Ruffalo oynasaydı daha çok sevinirdim Hulk gibi bir yaratığın bu kadar zayıf ve çelimsiz bir insanın içinden çıkması oldukça saçma ( sanki hulk olayı değilmiş gibi :D)
0
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
harikaydı
0
2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
diğer süper kahraman filmlerine göre hulk filmleri çok geride kalıyor maalesef ama yinede izlenebilir orta halli bir yapım
1
over 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Bazen ne yaparsınız olmaz ya işte İnanılmaz Hulk o filmlerden biri. Ang Lee versiyonu son derece başarılı olmasına rağmen bekledikleri parayı kazanamayan stüdyo yöneticileri bambaşka bir kadro ve yönetmenle ikinci bir deneme yapmış ama hikaye yine izleyiciyi sinemalara çekmeyi çok başaramamıştı. İlk versiyon bir Yunan tragedyası gibi ilerlerken kurgusunun çizgi roman mantığı gibi bölünen ekranlara sahip olması gibi şıklıklar barındırıyorsu. Bu versiyon ise tamamen aksiyona odaklanmış ama gelin görün ki Hulk için diğer Marvel kahramanları gibi beyazperdeye uygunluk tartışmasını da beraberinde getirmiştir.
0
over 2 years ago

Who liked The Incredible Hulk

Who wishlisted The Incredible Hulk

Shelves that Include The Incredible Hulk

Interesting content shared about The Incredible Hulk

^ Back to Top