The Karate Kid (1984) poster

The Karate Kid (1984)

Director
Country
USA
Runtime
126 minutes

Trailer not available.

Brook profile photo
Brook
Serinin ilk filmi gayet güzeldi. Anlamlı bir olay örgüsü var ki sonradan seriye devam ettiğinizde yavaş yavaş çocukla birlikte siz de gelişiyorsunuz sanki :) İzleyin yahu hala izlemediyseniz. Pekiştirme amaçlı arada izleniyor yani :)
4
11 months ago
yigidoo profile photo
yigidoo
izleyin izlettirin !
0
almost 2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
''Aptal insanlar hayatın gerçeğidir.Kazan ya da kaybet, önemli değil. iyi dövüş ve saygı duyulsun'', ''intikam istersen mezarını kazmaya başla.'' gibi güzel enstantaneler barındıran, kaba güce karşı bilginin-zekanın gerçek karate olduğunu vurgulayan, bir kuşak için efsane sayılan, verdiği dersler ve savunma sanatlarının incelikleri ile öne çıkan güzel film..
4
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Babasının ölümünden sonra Daniel annesi ile Newark'tan New Jersey'e taşınmıştır. Kaldıkları yerde kibar Okinawalı Bay Miagi ile tanışacaktır. Okuldan yeni arkadaşı Ali Mills ile kumsalda gezerken onun eski erkek arkadaşı ve Cobra karate okulunun en iyi öğrencisi Johnny ile başını belaya sokar. Bu çekişme ile süregelen olaylar sonucunda bir gün Daniel Johnny ve onun karate okulu arkadaşları tarafından dövülürken Bay Miagi'nin onu kurtarmasına kadar giden bir süreci başlatır. Miagi ilk sefer Daniel'ın onun sensei olması isteğini reddedecektir. Fakat Johnny ve arkadaşlarının intikam isteği üzerine onun hocası olmayı kabul eder.
0
over 2 years ago

Who liked The Karate Kid

Who wishlisted The Karate Kid

Shelves that Include The Karate Kid

Interesting content shared about The Karate Kid

^ Back to Top