The Karate Kid (2010) poster

The Karate Kid (2010)

Director
Country
USA
Runtime
140 minutes
Turkeywood The Karate Kid küçük yaşta olan Dre amerikada yaşamını sürdürürken annesinin iş yoğunluğu üzerine çine taşınmak zorunda kalacaktır. Farklı yaşamların olduğu bu iki ülkede Dre yaşamını derinden etkileyecektir. Gittiği okulda belkide onu oraya bağlayacak Mei karşına çıkar ve ona aşık olur. Fakat aralarında bazı engeller doğar bunun nedeni ikili arasındaki kültürel bir farklılık vardır bu çözmek için uğraşacaklardır.

Turkeywood profile photo
Turkeywood
chan ve yine harika bir film :) sıkılmadan izledim.
2
9 months ago
Brook profile photo
Brook
Yavru Smith olmayaydı daha iyi olur muydu diye düşünmedim değil. Chan abimiz yine harikaydı yalnız. Miyagi amcalısı da var bunun. 1984 yapımlı the Karete Kid ile aynı hikaye. Oyuncular farklı ama felsefesi eksik olmuş bunun biraz bence. İzlenir mi ? izlerseniz izlenir :D
6
11 months ago
Sefa profile photo
Sefa
İçinde her türlü duyguyu bulunduran ailecek izlenebilecek güzel bir film. İzlemeyenlere tavsiye ederim.
1
1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
12 yaşındaki Dre Parker, yaşadığı Detroit'te mutlu bir hayat sürmekteyken, annesinin işleri nedeniyle Çin'e taşınmak zorunda kalır. Çin'deki yaşama uyum sağlayan Dre, sınıf arkadaşı Mei Ying'e aşık olur. Aslında birbirlerine karşı hissettikleri karşılıklıdır, ama aradaki kültürel farklılık bu dostluğu zora sokar. Bu da yetmezmiş gibi, okulun karate yıldızı Chang belalısı haline gelir. Dre, bir Kung Fu ustası olan Mr. Han'la tanışır ve iyi bir dövüşçü olmak için onun yardımını ister. Mr. Han ise bu sporun dövüş ve şiddet için değil, olgunluk ve kontrole için kullanıldığını gösterecektir.
0
over 2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
ceket giyme sahnesi oldukça iyidir ve jackie chan'in verdiği eğitimde öyle. 1980'lerin karate kid efsanesine gölge düşürmeyen güzel bir film.
0
over 2 years ago

Who liked The Karate Kid

Who wishlisted The Karate Kid

Shelves that Include The Karate Kid

Interesting content shared about The Karate Kid

^ Back to Top