The Last of the Mohicans (1992) poster

The Last of the Mohicans (1992)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
112 minutes
slymndgn 1757 yılında İngiliz ve Fransız kuvvetleri arasında Amerikan kolonileri kontrol etmek için verilen savaş üçüncü yılına girmektedir. Bu tehlikeli sınırlarda yaşayan, Mohikan Chingachgook'un oğlu olan Hawkeye bir pusuya düşen İngilizleri kurtarır. Bu kişilerin içinde Cora Munro da vardır. Hawkeye bu insanlara güvenli bir yolculuk sağlamak için onlara rehberlik etmeyi kabul eder. Ancak kader bu insanları hayatta kalmak için savaşmaya ve birbirlerine destek olmaya zorlar.

lews profile photo
lews
Yalnız müziği için izlenir:)
0
10 months ago
SuaY profile photo
SuaY
Hiçbişeyden değilse de mükemmel manzaraları için izleyin derim.
2
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Sound Track i muhteşemdir. Daniel Day Lewis bu filmde oynamadan önce ormanda yaşadığını iddia edmiştir :D ıspatlayan olmamıştır fakat... LAST OF THE ..... filmlerinin ilkidir... sonuncusunu bulmanın batı kültüründeki kolleksiyonluk parça tutkusu içinde kelimeler var bu filmde.... kendinden sonra çekilen filmlere göre çok etnosentirik bir yapım olarak adlandırılabilir. Day Lewis'i sevmesem evlattlıtan reddederim. Filmde bolca romantizm var... O da batılı hastalığı bildiğiniz gibi...
0
almost 2 years ago
EDITOR profile photo
EDITOR
MUHTEŞEM AŞK Romantizm denince raflarda olması gereken filmlerden biri. Üstte aşk, fonda kızılderili katliamı (veya tersi) ) Hem erkek hem kadın oyuncu başrolleri çok başarılı...Sakin ortam ve eşli seyri önerilir )
0
almost 2 years ago
okandemirel profile photo
okandemirel
soundtrack'ini çok beğendiğim için izlemiştim bu filmi :)
2
over 2 years ago

Who liked The Last of the Mohicans

Who wishlisted The Last of the Mohicans

Shelves that Include The Last of the Mohicans

Interesting content shared about The Last of the Mohicans

^ Back to Top