The Last Witch Hunter (2015) poster

The Last Witch Hunter (2015)

Director
Country
USA
Runtime
106 minutes
Blacklion Cesur bir cadı avcısı olan Kaulder (Vin Diesel), Kraliçe Cadı (Julie Engelbrecht) ve takipçilerini öldürmeyi başarır. Ancak Kraliçe ölümünden hemen önce Kaulder'i ölümsüzlükle lanetlemiş, karısı ve çocuklarını da ebediyen ondan ayırmıştır. Türünün kalan tek örneği olan Kaulder yüzyıllarını cadı avlayarak geçirir. Kraliçe Cadı habersizce dirilip intikam için katilinin peşine düşene kadar her şey yolundadır. Kraliçe, Kaulder'in peşine düştüğünde ise insan ırkının kaderini tayin edecek olan bir savaş başlayacaktır.

Sefa profile photo
Sefa
Gerçekten güzel bir cadı avı filmiydi. Vin Diesele'e sert adam rolü çok yakışıyor. Michael Caine'lede ufaklıklı filan konuşmasıda komikti :) genel olarak atmosfer , oyunculuklar ve senaryo iyiydi. Devamı gelecek...
1
7 months ago
Brook profile photo
Brook
Fena bir film değildi. Bu tarz filmlerde sanki konu bulmak zorlaşmaya başladı gibi geliyor bana ama izlebenisi olan bir filmdi yine de bu :)
0
9 months ago
kriyolit profile photo
kriyolit
ya arkadaş
0
9 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
Vin Diesel cadılar diyarının Yodası rolününde, Michael Caine'e evlat fln diyor :) kendisiyle pek barışık olmasam da yakışmış role.
2
9 months ago
Hamkon profile photo
Hamkon
başarılı bir filmdi
0
9 months ago
gangrel profile photo
gangrel
Aksiyonun bol olduğu, sıkıcı olmayan bir filmdi. Ama son kısmı fazla aceleye gelmiş sanki gerçi en sondaki şarkıya bayılmamak elde değil. Harika bir Paint It, Black cover olmuş. Özetle izlemeye değecek bir film ama öyle de bir şaheser sayılmaz. İzle geç.
0
9 months ago
xavalon profile photo
xavalon
Filmim kadrosuna bakıp izlediğinizde hayal kırıklığı yaratabilir. Kaulder karakterini bir türlü Vin Diesel'a oturtamamışlar. Çok zorlama olmuş. Konu bir gidip bir geliyor. 3D efektleri çıkar filmden, geriye ne kalır? Vin diesel riddick serisine devam etmeli. IMBD puanı herşeyi açıklıyor aslında. 6 bile fazla. Çok beklenti içinde olmadan izleyin.
0
9 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İz bırakacak bir film olmasa da çok da fena bir film değil. Bu türü ve ya Diesel'i sevenler için daha hoş olacaktır sanırım. Bu iki dediğimin çok büyük hayranı olmasam da sıkılmadan izledim. Ama şu cadı cin seslerindeki yankılı saçma ses dönemini bitirirler umarım kısa sürede. 7/10
1
9 months ago
sedd1 profile photo
sedd1
ben 7.0 veririm iyi gibiydi ne biliyim :D
1
10 months ago
orhanbayram profile photo
orhanbayram
Vin Diesel olsun çamurdan olsun dedirtecek bir film.
0
10 months ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
sıkıcı klasik basit
0
10 months ago
atillalkan profile photo
atillalkan
Mehh dedirten filmlerden biri daha.başka filmlere yönelin eğer çok boş vaktiniz yoksa
2
12 months ago
rezo1903 profile photo
rezo1903
cok basit, tamamen ticari olmuş
0
12 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Dört gözle beklediğimi bir filmdi,Vin Diesel İn sevmediğim filmi yoktur evet illaki klişe oluyor bu tarz filmler bunu bilerek izliyoruz zaten onda da sıkıntı yok.Biraz action,biraz efekt, istediğim sadece bu.Fakat action ı çok zayıftı,neredeyse dram filmine dönüşecekti.Hafızada iz bırakmayan,ortalama bir film olmuş.
1
12 months ago
Poker profile photo
Poker
Gene 800 bin klişeyi bir arada izlediğimiz bir film olmuş. Senaryo vasattı. Hatta sinemada uykumu bile getirdi. Konu saçma sapan anlatılmış. Ordan oraya oradan oraya. Bir olayı bitirmeden diğerine geçmişler. Film kurtaran iki nokta var biri Vin Diesel diğeri de efektleri. Onlar da olmasa kara listeyi hak etcek bir filmdi bence. 10/5.5.
1
12 months ago
buketaktas profile photo
buketaktas
Beklentilerimi düşük tuttuğum bir filmdi , ama yanıldım. Oyuncu kadrosu olsun,senaryosu olsun hepsi başarılıydı. Vin Diesel e bir kez daha hayran kaldım o ses tonu aksanı bayılıyorum :)
1
12 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Son zamanlarda izlediğim en başarılı fantastik hunting temalı filmlerdendi. Türün sevenleri için bir nimet sayılır. Atmosfer efektler oyuncular senaryo hepsi güzel ama mücadeleler gerçekten yetersizdi. Ciddi manada uzun zorlayıcı mücadeleler göremedik ki bu filmin tadını biraz kaçırdı. Yine de izlenmesini önerdiğim bir film. Devamının gelmesi de büyük ihtimal daha da iyi bir devam filmi umuduyla .D
4
1 year ago

Who liked The Last Witch Hunter

Who wishlisted The Last Witch Hunter

Shelves that Include The Last Witch Hunter

Interesting content shared about The Last Witch Hunter

^ Back to Top