The Lego Movie (2014) poster

The Lego Movie (2014)

Director
Country
Australia
Runtime
100 minutes
Ricky.McFloyd Lego minifigürü olan Emmet'in, çok sıradan, uyumlu, kuralları harfiyen yerine getiren bir kişi olmasına rağmen, yanlışlıkla dünyayı kurtarması ve bu açıdan tanınmış en sıradışı kişi olmasını anlatan film, 3D formatında ve bilgisayar animasyonu olarak hazırlanmıştır.

Brook profile photo
Brook
Fena değildi be. En azından boş zamanınızı daha güzel değerlendirmeniz adına izlenilir bence. Hem güzel karakterler de vardı. Üstelik Legodan :)
0
4 days ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bolca karakterin bulunduğu keyifli bir lego filmi. Yapılan lego filmleri arasında en başarılısı desem abartmış olmam sanırım.
2
8 months ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Dolu dolu bir aile filmi... Sıradanlığın bazen en büyük farklılk olabileceğini anlatıyor hikaye bizlere. Bolca ironi, süper kahraman, aksiyon içeriyor. Lego zaten çocukların hayal güçlerine yılardır dokunuyor. Bu güne kadar üretilen Lego 400 milyar adet parça üretmiş ve 1958'den beri her yaştan insanın kimyasını etkilemekte... Film elbette bir pazarlama işi, çok fazla reklam, altmetin barındırmakta ama esas hikayesi bambaşka... Milyarlarca parçanın verdiği özgürlüğü bir yapıştırıcıyla yok etmek, herşeyi sabitlemek mümkünken, Neden üretmeyi , yaratmayı , düşünmeyi seçer insan??? işte küçücük bir lego insan bize bunun savaşını veriyor... Bir çocuğun aklıyla şekillenen bir sürü hayali kahramanla hikaye koskocaman oluyor... Kaçırmayın derim. Bence Tüm zamanların en iyi animasyonlarından biri....
0
almost 2 years ago
Catastrophe profile photo
Catastrophe
yani izlenmese de olur ama yine de izleyin derim
0
over 2 years ago
yvzbey profile photo
yvzbey
iğrenç
0
over 2 years ago

Who liked The Lego Movie

Who wishlisted The Lego Movie

Shelves that Include The Lego Movie

Interesting content shared about The Lego Movie

^ Back to Top