The Little Death (2014) poster

The Little Death (2014)

Director
Country
Australia
Runtime
96 minutes

Gokalpb profile photo
Gokalpb
Ayakları yere basan sağlam, cesur bir film. Böyle tabulara meydan okuyan filmleri ayrı seviyorum. Sonu tatmin etmedi fakat zaten tatmin edici bir son da olamazdı heralde bu filmde. Hikayeler ve işleniş kesinlikle çok güzeldi. Tavsiye edilir
2
9 months ago
Turuncuklaket profile photo
Turuncuklaket
İlginçti, ama sonunu sevmedim. Hatta ben filmi pek sevmedim sanırım. İlk çift tatlıydı gerçekten. Onların hikayesini sevdim sanırım sadece.
0
9 months ago
mezemorta profile photo
mezemorta
Hepsi çok başarılı hikayeleri keşke birbirine bağlamaya çalışmasaydı ki zaten finali içime pek sinmedi . ' Relatos Salvajes ' tarzı , birbiridden bağımsız bir sunum daha güzel olurdu ama böylede beğendim . İzlenmeli
1
12 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Yıllarca o kadar birbirine benzeyen film izledik ki farklı senaryo izleyince gözlerim parlıyor, mutlu oluyorum. Hele ki o senaryo iyi vakit geçirmemi de sağlarsa mutlulugum iki katına çıkıyor. Ben çok eğlendim filmi izlerken, konusu ne kadar müstehcen olursa olsun , pek çok filmden daha az müstehcendi. Hatta konuşmalar dışında görsel olarak rahatsız edici sahnesi yok denecek kadar azdı. Dram da katmislar, çok da güzel olmus.wishlistte fazla bekletmeyin derim.
4
1 year ago
selinblgn profile photo
selinblgn
Bu film merak ediyordum ama ilk sahnesiyle hevesim kaçtı . Ayak fobisi olan insana bu yapılır mı ya ben bunu on günde anca izlerim :)
0
over 1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
filmi sevdim gerçekten ama gözüme batan iki şey var, söylemeden geçmek istemediğim.
birincisi, bu tarz kesişen hikayelerde genelde karşımıza çıkan zorlama, yapay bağlamalar. yani finalinde şaşırtmak ya da "vay be" dedirtmek adına yazıldığını çok belli eden senaryolar, ki bu da öyle hissettirdi. ikincisi ise, film başından sonuna kadar sonuca odaklı ilerlemesine rağmen sonunda gerçek sonlara ulaşamadı ve yaşamdan kesit şeklinde bitti, bence. ha o zaman neden sevdin diyenlere, karakterler ve çabaladıkları şeyler çok gerçekti ve ben çoğu zaman etkisi altında kalırım bu tarz filmlerin. özellikle hikayelerden biri çok etkiledi beni.
son olarak, bazı bölümleri gerçekten çok komik olmasına rağmen film bildiğiniz dramdı bence.
3
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Beklentimin üstünde çıkan bir filmdi gittikçe komedi temposunu arttırıyor ya da ben filme ısınmaya başlayıp biraz önyargımı kırdım bilemiyorum :) Başlarda biraz kara mizah tarzında gitse de son çift saf komediyle oldukça güldürdü beni. Film cinsel hayatlarında sorun yaşayan ve farklı arayışlarda ya da arzularda olan insanları ele alıyor. Hepsi de oldukça ilginç ve finalleri enteresandı beğenmemde etkili olan nedenlerden birisi. Fakat afişten de anlaşılacağı üzere ailece izlenecek bir film değil pek fazla. ki afiş de en çok güldüğüm çifte ait :) 8,5/10
Ek olarak ise bu yıl ben mi çok denk geldim bilemiyorum ama oldukça başarılı filmler izledim 2014 yapımı Avustralya sinemasından. Ki hepsinin tarzı farklıydı bilim kurgudan korku gerilime komediden drama. Farklı bir tat arayanlara bir göz atmalarını önerebilirim Avustralya'ya :)
3
over 1 year ago

Who liked The Little Death

Who wishlisted The Little Death

Shelves that Include The Little Death

Interesting content shared about The Little Death

^ Back to Top